رویداد مردم‌شهر با رویکرد مشارکت شهروندان در مدیریت شهری به مدت چهار روز و با پنج نشست محله‌ای برگزار شد. به‌گزارش  نگاه شمال ؛  «مرتضی عاطفی» شهردار، طی گزارشی از نشست‌های مردم‌شهر گفت: گفت‌وگو با شهروندان از این نظر مهم است که مشکلات، چالش‌ها و مسائل محله و نیز امکاناتی که در اختیار شهرداری است، […]

رویداد مردم‌شهر با رویکرد مشارکت شهروندان در مدیریت شهری به مدت چهار روز و با پنج نشست محله‌ای برگزار شد.

به‌گزارش  نگاه شمال ؛  «مرتضی عاطفی» شهردار، طی گزارشی از نشست‌های مردم‌شهر گفت: گفت‌وگو با شهروندان از این نظر مهم است که مشکلات، چالش‌ها و مسائل محله و نیز امکاناتی که در اختیار شهرداری است، مرور می‌شود تا بهترین راهکار با الویت‌بندی در ارائه خدمت، انتخاب شود.

وی در ادامه شرح داد: مدیریت شهری، با نگاه توسعه انسان‌محور بر پایه تحقق عدالت توزیعی و دغدغه‌مند بنا شده که نسبت به شهروندان متعهد و حمایت‌گر است که این مبحث مهم در تمام ارکان شهرداری که نهادی خدمت‌رسان است، مورد توجه قرار گرفته است و از این‌رو مردم‌شهر را ترتیب دادیم تا بتوانیم با پویایی بیشتر و چابک‌تر از گذشته در خدمت کیاشهروندان باشیم.

شهردار بندر کیاشهر همچنین توضیح داد: تصمیم داریم در ادامه این مسیر، سند توسعه هر محله را تدوین کنیم و هدف ما این است که بتوانیم با برنامه‌ریزی مدون به رفع مشکلات محلات پرداخته در نهایت به شهری توسعه یافته، دست پیدا کنیم.

عاطفی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه فعالیت‌هایی که در قالب برندسازی شهری بندر کیاشهر (از جمله مردم‌شهر) در حال انجام است به رفاه بیشتر شهروندان و جذب گردشگر و سرمایه‌گذار، منجر شود که اشتغال و رونق اقتصادی این شهر بندری را به همراه خواهد داشت.