رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: ماه مبارک رمضان، ماه تهذیب نفس، خودشناسی و خداشناسی است گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه  علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت. در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛ شهْر رمضان‏ الّذی […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

ماه مبارک رمضان، ماه تهذیب نفس، خودشناسی و خداشناسی است

گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه  علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
شهْر رمضان‏ الّذی انْزل فیه الْقرْآن
 ماه مبارک رمضان، ماه تهذیب نفس و مقابله با امیال نفسانی، دعا و نیایش، عفو و رحمت، خودشناسی و خداشناسی و تفکر و تأمل است؛ ماهی پرخیر و برکت که ابتدایش رحمت، میانه اش مغفرت و پایانش اجابت است.
امسال، بهار قرآن با بهار طبیعت متقارن شده و این ربیع بدیع را باید به فال نیک گرفت چراکه نویدبخش رویش و زایش و پرورش دوباره جسم و روح است.
ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای پرهیزگارانی است که در مقابله با امیال نفسانی با پاکسازی روح و جسم و دوری از پلیدی ها، خود را برای زندگی توأم با درستی، پاکی و بی آلایشی آماده می کنند.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت حلول ماه مبارک رمضان، از درگاه خداوند سبحان، برای بندگان مخلص و پرهیزگار به ویژه روزه داران عزیز  سلامتی روح و جسم و برکت روز افزون آرزومندم.
دکتر ارسلان سالاری
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان