نگاه شمال؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاتداری گیلان اظهار کرد: به استناد ماده ۷۴ و ماده ۸۱ قانون انتخابات هیات بررسی تبلیغات استانی در استان گیلان ۱۱۴ مکان دولتی و عمومی را برای هفته تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در اختیار آنان با کمترین هزینه قرار خواهد داد.   محمد جلائی گفت: تا۲۰بهمن اسامی ۱۱۴مکان […]

نگاه شمال؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاتداری گیلان اظهار کرد: به استناد ماده ۷۴ و ماده ۸۱ قانون انتخابات هیات بررسی تبلیغات استانی در استان گیلان ۱۱۴ مکان دولتی و عمومی را برای هفته تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در اختیار آنان با کمترین هزینه قرار خواهد داد.

 

محمد جلائی گفت: تا۲۰بهمن اسامی ۱۱۴مکان اطلاع‌رسانی عمومی خواهد شد و پس ازآن نامزدها با مراجعه به فرمانداری حسب درخواست ونیاز خود می‌توانند از این مکانها و سالن‌ها برای نشست‌های تبلیغی خود بهره ببرند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان بیان کرد: در صورتیکه نامزدها بصورت همزمان برای ساعت و مکانی درخواست داشته باشند فرمانداری‌ها براساس قرعه کشی آن مکان را با انعقاد قرار داد با دستگاه اداری مربوطی و واریز مبلغ حداکثر ۵۰۰هزارتومان برای سه ساعت می‌توانند بهره بگیرند.

 

جلائی افزود: فرصت تبلیغات نامزدهای مجلس از سوم اسفند لغایت هشت صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند خواهد بود