نگاه شمال : رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از مصدومیت ٩نفر به دلیل برخورد یک دستگاه مینی بوس به صخره در جاده امام زاده ابراهیم شهرستان شفت خبر داد. دکتر پیمان اسدی اظهار داشت:با دریافت این خبر ساعت ٢٠ امشب تیم های اورژانس منطقه به محل حادثه اعزام شدند. وی […]

نگاه شمال : رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از مصدومیت ٩نفر به دلیل برخورد یک دستگاه مینی بوس به صخره در جاده امام زاده ابراهیم شهرستان شفت خبر داد.

دکتر پیمان اسدی اظهار داشت:با دریافت این خبر ساعت ٢٠ امشب تیم های اورژانس منطقه به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه مصدومان توسط اورژانس پیش بیمارستانی منطقه،مورد امدادرسانی قرار گرفتند، افزود:٢نفر در محل حادثه مورد مداوا قرار گرفتند و هفت نفر برای ادامه درمان به بیمارستان امام رضا شفت منتقل شدند.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از رانندگان خواست تا برای پیشگیری از حوادث ترافیکی با سرعت مطمئنه برانند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی با اشاره به خدمات شبانه روزی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان خاطر نشان کرد:مردم در  صورت نیار به خدمات اورژانس با ۱۱۵ تماس بگیرند.
شفت از شهرستان های گیلان است، این شهرستان از شمال شرق به رشت مرکز استان و از جنوب و جنوب شرقی به استان زنجان و شهرستان رودبار و از غرب به شهرستان فومن و صومعه سرا محدود است.