سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از بهره برداری از هفت کیلومتر روشنایی در محور اسالم – تالش در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: همچنین برای نصب روشنایی نقطه ای در دور برگردان محور تالش – آستارا برنامه ریزی کردیم. به گزارش نگاه شمال؛غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، […]

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از بهره برداری از هفت کیلومتر روشنایی در محور اسالم – تالش در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: همچنین برای نصب روشنایی نقطه ای در دور برگردان محور تالش – آستارا برنامه ریزی کردیم.

به گزارش نگاه شمال؛غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، طول روشنایی محورهای اصلی و فرعی در حوزه استحفاظی گیلان را ۲۱۷ کیلومتر دانست و اظهار کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از سال ۱۴۰۰ اجرای ۳۰ کیلومتر روشنایی را در دستور کار دارد که تاکنون برای بهره برداری از ۱۷ کیلومتر آن اقدام شده است.

وی نصب و راه اندازی روشنایی را بسیار پر هزینه دانست و افزود: اعتبارات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این بخش محدود بوده و لذا براساس برنامه ریزی اقدام به اجرای پروژه های روشنایی می کنیم.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به اجرای روشنایی در سه بخش بزرگراهی، اصلی و شریانی استان، تصریح کرد: محور انزلی، محور رشت – امامزاده هاشم، محور رشت – فومن و محور فومن – شفت – سراوان را به صورت نقطه ای روشن کردیم.

نیک فهم، در مورد روشنایی محور رشت – چابکسر نیز، خاطرنشان کرد: مقرر شده وضعیت موجود روشنایی محور رشت – چابکسر با همکاری شرکت توزیع برق استان بهبود یابد.

وی با بیان اینکه نصب روشنایی در نقاط پر حادثه و دوربرگردان های محور مذکور از چند ماه اخیر در دست اقدام است، گفت: محور غرب استان یعنی پونل – آستارا و قسمتی از کمربندی آستارا هم در دست اجراست.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از بهره برداری از هفت کیلومتر روشنایی در محور اسالم – تالش در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: همچنین برای نصب روشنایی نقطه ای در دور برگردان محور تالش – آستارا، ۲.۵ کیلومتر از محور شلمان – املش، ۴.۵ کیلومتر از تقاطع سراوان و دو کیلومتر از محور تالش – آستارا نیز برنامه ریزی کردیم.