با سخنرانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش‌بیمارستانی گیلان؛ برگزاری سی و نهمین اجلاس روسای مراکز اورژانس کشور در یزد سی و نهمین اجلاس روسای مراکز اورژانس کشور، چهارم و پنجم اردیبهشت ماه به مدت دو روز و به میزبانی یزد برگزار شد.     به گزارش نگاه شمال و به نقل از (وب‌دا)؛ […]

با سخنرانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش‌بیمارستانی گیلان؛

برگزاری سی و نهمین اجلاس روسای مراکز اورژانس کشور در یزد

سی و نهمین اجلاس روسای مراکز اورژانس کشور، چهارم و پنجم اردیبهشت ماه به مدت دو روز و به میزبانی یزد برگزار شد.

 

 

به گزارش نگاه شمال و به نقل از (وب‌دا)؛ سی و نهمین اجلاس روسای اورژانس کشور، با حضور دکتر جعفر میعادفر – رئیس اورژانس کشور، معاونین، مدیران ارشد ستادی و روسای مراکز اورژانس سراسر کشور برگزار شد.

 

در این اجلاس، بحث و تبادل نظر پیرامون ارزیابی عملکرد جاری، سیاستگذاری و تدوین برنامه‌های آتی، در سالن اجتماعات باقرالعلوم شهر یزد، صورت گرفت.

 

همچنین در این اجلاس که با حضور دکتر شهریاری – رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، روسای مراکز اورژانس به بیان مشکلات و کاستی‌های موجود در مسیر خدمت‌رسانی به هموطنان پرداختند.

 

کمبود و فرسودگی آمبولانس‌ها، فشار کاری بالای نیروهای عملیاتی به دلیل کمبود نیروی انسانی، ضرورت بازنگری در وضعیت معیشتی کارکنان سازمان، از جمله موارد مطرح شده توسط روسای مراکز اورژانس سراسر کشور بود.

 

همچنین در این اجلاس، دکتر جمشید محمدی – رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش‌بیمارستانی گیلان در خصوص نقش و جایگاه اورژانس در کشور، سخنرانی نمود.