چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوارک ایران در یونسکو در نوروز ۱۴۰۲ که امسال با ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده با اجرای طرح‌های مختلف ، فضاسازی مناسبتی و جانمایی انواع المان‌های شهری آذین بندی شد . به گزارش نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری […]

چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوارک ایران در یونسکو در نوروز ۱۴۰۲ که امسال با ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده با اجرای طرح‌های مختلف ، فضاسازی مناسبتی و جانمایی انواع المان‌های شهری آذین بندی شد .
به گزارش نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت ، چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوراک ایران در یونسکو و نامزد ثبت به عنوان شهر جهانی صنایع دستی  همزمان با فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت که امسال با ایام ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده است با انواع نمادها و المان‌ها شهری به همت سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری و مناطق پنج گانه مزین شد.
چهره محلات و مناطق پنجگانه شهر رشت در نوروز ۱۴۰۲ در حالی با انواع المان‌های شهری متناسب با حال و هوای ماه مبارک رمضان و نوروز  تغییر یافته که این مدیریت  شهری رشت با تمام امکانات خود را آماده ارائه خدمات به شهروندان و پذیرایی از مسافران نوروزی کرده است.
لازم به ذکر است بر اساس برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار طبیعت و بهار قرآن، در فضاسازی المان‌ها، تابلوها، محتوای فرهنگی و تبلیغات شهرداری رشت، حال و هوای نوروز، ماه مبارک رمضان، عفاف و حجاب و موضوعات دینی و اعتقادی  تدارک دیده شده است.