رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اعلام اینکه مسئولین به تلاش های پرسنل شهرداری دقت نظر داشته باشند، افزود: کارکنان شهرداری همواره با بضاعت کم در کنار کادر درمان در پیشانی مبارزه با کرونا قرار گرفتند و این زحمات توسط برخی مسئولین نادیده گرفته می شود . از همینجا به سهم خودم و تک تک […]

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اعلام اینکه مسئولین به تلاش های پرسنل شهرداری دقت نظر داشته باشند، افزود: کارکنان شهرداری همواره با بضاعت کم در کنار کادر درمان در پیشانی مبارزه با کرونا قرار گرفتند و این زحمات توسط برخی مسئولین نادیده گرفته می شود . از همینجا به سهم خودم و تک تک اعضای شورا از تلاش سربازان پاکبان بهداشت، کارگران زحمتکش خودمان و کارمندان عزیزی که در رفع مشکلات مردم جدیت دارند تشکر می کنم و امیدوارم که در خدمات رسانی به مردم موفق و موید باشید.

زنجانخواه در خصوص دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری در این جلسه گفت :  دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری بندر انزلی در واقع پیشانی درآمدی شهرداری و شهر است. در رابطه با ارزش افزوده متاسفانه به دلیل شرایط موجود و دست گذاشتن نهاد دولت بر درآمدهای شهرداری در این بخش که با تصمیماتی هم در مجلس همراه گردیده دچار یک سری مشکلات هستیم که البته امیدوارم شهرداری‌ها را از این درآمدها محروم نکنند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری ها باید درآمد پایدار داشته باشند، ادامه داد :  شهرداری ها پیشانی خدمات رسانی به عموم هستند و باید این دستگاه مورد حمایت قرار گرفته شود. این دفترچه تعرفه عوارض در واقع پیش بینی هزینه های خدماتی است که شهرداری  به مردم ارائه می کند و هر ساله  تصویب شده و به اطلاع عموم رسانده می‌شود و بر همین اساس هم شهرداری فعالیت می‌کند. امیدوارم که با جدیت دوستان اعضای شورا و کارشناسان محترم شهرداری روی این دفترچه کار کرده باشند و بتوانیم به نفع مردم این دفترچه را به تصویب برسانیم.