اسدالله عباسی استاندار گیلان به همراه سید امیر حسین علوی شهردار رشت در سالن اجتماعات سپاه حضور یافته و ضمن دیدار با سردار محمد عبدالله‌ پور فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی دیگر از پاسداران در خصوص موضوعات مدیریت شهری به گفت‌وگو پرداختند.   به گزارش واحد خبرمدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت […]

اسدالله عباسی استاندار گیلان به همراه سید امیر حسین علوی شهردار رشت در سالن اجتماعات سپاه حضور یافته و ضمن دیدار با سردار محمد عبدالله‌ پور فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی دیگر از پاسداران در خصوص موضوعات مدیریت شهری به گفت‌وگو پرداختند.

 

به گزارش واحد خبرمدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – فرمانده سپاه قدس گیلان در این جلسه توجه به مردم و نیازهای آنان را زمینه‌ ساز پیشرفت و توسعه دانست و افزود: در حال حاضر چیزی حدود یک میلیون بسیجی در استان گیلان سازماندهی شده‌اند و آماده هرگونه همکاری با استاندار و شهردار جدید هستند‌.

 

محمد عبدالله‌پور استفاده از ظرفیتهای متعدد بسیج را در رفع مشکلات استان و شهر رشت مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مشکلات و وضعیت بغرنجی که در آن قرار گرفته‌ایم، ناشی از بی توجهی مسئولین به ظرفیت بسیج است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان، بسیج را بزرگترین شبکه مردمی جهان خواند و اضافه کرد: با توجه به ظرفیت عظیم بسیج می‌توانیم بسیاری از مشکلات فعلی استان گیلان در حوزه پسماند، فاضلاب و موضوع سراوان را پیش از آنکه بحرانی‌تر شود، حل کنیم.

 

وی افزود: بسیج و سپاه گیلان با تمام امکانات خود آماده همکاری با استاندار و شهردار رشت هستند و نباید این فرصت طلایی را برای خدمت به مردم از دست دهیم ما نیز در مجموعه سپاه و بسیج با تمام امکانات همکاری می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه در مدیریت جهادی ساعت کار باید از حالت عادی خارج شود، افزود: برخی از دشمنان سرسخت جمهوری اسلامی و انقلاب شبانه‌روز در حال کار کردن علیه ما هستند اما برخی از مدیران ما تنها با چند ساعت کار در روز ادعای جهادی بودن دارند.

 

عبدالله‌پور بازدیدهای میدانی مسئولان در سطح شهرستانها را یکی از اصول مدیریت جهادی دانست و با بیان اینکه برخی مدیران حتی به نقاط تحت مدیریت خود سرکشی نمی‌کنند، اظهار داشت: با چنین افرادی نمی‌توان کار جهادی را پیش برد زیرا هنر کار جهادی این است که افراد در برابر تمامی موانع ایستادگی کرده و شبانه روز فعال باشند.

 

 

وی موفقیتها و دستاوردهای مهم دفاعی کشور در ۳۰ سال اخیر را به واسطه توکل بر خدا و اتکا به توانمندیهای داخلی دانست و گفت: در مدیریت اقتصادی کشور تمام توجهات به خواصی بوده که تاکنون به جز زحمت نتیجه‌ دیگری برای ما نداشتند در حالی‌ که این نوع تفکر هیچ سنخیتی با رویکرد و شعار انقلابی “ما می‌توانیم” ندارد