احداث محور کنارگذر میدان شهید املاکی منتهی به لیلاشهر بالغ بر چهار میلیارد تومان هزینه داشته است

محور کنارگذر لنگرود در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد

 

احداث محور کنارگذر میدان شهید املاکی منتهی به لیلاشهر بالغ بر چهار میلیارد تومان هزینه داشته و در ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نگاه شمال  و به نقل از دیار میرزا سید مهدی رجایی شهردار لنگرود در حاشیه  بازدید از این پروژه  با اشاره به اعتبار ۴ میلیارد تومانی احداث این محور گفت : طی برنامه‌ریزی صورت گرفته امیدواریم تا دهه فجر ، کار ساخت محور به پایان برسد و بعد از آن کار تعریض خیابان در اولویت قرار می‌گیرد.

وی افزود : با توجه به سرعت انجام کار توسط پیمانکار ، از زمان‌بندی احداث این محور ، علیرغم شرایط نه چندان مناسب آب و هوایی ما پیشرفت خوبی داشته ایم و امروز شاهد بتن‌ریزی پل هستیم که مرحله نهایی آن بوده و بعد از آن رمپ پل نصب خواهد شد.

شهردار لنگرود همچنین ادامه داد : با اجرای این پروژه شاهد کاهش بار ترافیکی در سطح شهر لنگرود خواهیم بود و کسانی که مقصد آنان به سمت محلاتی مانند لیلاشهر ، رکج محله ، راه پشته ، آنسرمحله ، خراط محله و … است ، می‌توانند از این مسیر عبور کرده و دیگر وارد شهر نشوند.

رجایی با بیان اینکه این محور روستاهای همجوار را نیز تحت پوشش خبر می‌دهد ، تصریح کرد : ۶ ماه پیش عملیات اجرایی آغاز شده است و امیدواریم با افتتاح این محور ، مردم بتوانند از آن به خوبی بهره برداری کنند.

گفتنی است ، فرماندار لنگرود نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد شورا و مدیریت شهری لنگرود از اجرای پروژه های عمرانی قدردانی کرد