مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با شهردار بندرکیاشهر دیدار کرد// مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر دیدار و در مورد موضوعاتی مانند ترویج فرهنگ مطالعه، توسعه و تقویت فضا‌های فرهنگی شهر و مواردی از این دست گفت‌وگو کرد.   به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر […]

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با شهردار بندرکیاشهر دیدار کرد//

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر دیدار و در مورد موضوعاتی مانند ترویج فرهنگ مطالعه، توسعه و تقویت فضا‌های فرهنگی شهر و مواردی از این دست گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، مرتضی عاطفی شهرداربندرکیاشهر با پریسا کرمی مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان در دفتر شهرداری دیدار و در زمینه‌های مختلفی از جمله توسعه فضا‌های فرهنگی و افزایش همکاری بیشتر بین این دو نهاد با هم گفت‌وگو کردند.

شهردار بندر کیاشهر هم‌سویی و هم‌افزایی بین نهاد شهرداری و کتابخانه‌های عمومی را بسترساز تحقق کامل اهداف مشترک این دو مجموعه دانست و ابراز داشت: رویکرد فرهنگی و توجه عمیق‌تر به این حوزه که ترویج کتاب و کتابخوانی هم شامل آن می‌شود از اولویت‌های مهم شهرداری بندر کیاشهر است.

عاطفی ضمن اعلام آمادگی جهت انجام فعالیت‌های مشترک فرهنگی بین شهرداری بندر کیاشهر و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان تصریح کرد: از آنجا که کتاب و کتابخوانی یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت هر جامعه‌ای محسوب می‌شود بنابراین ترویج کتابخوانی به عنوان هدفی فرهنگی مورد توجه شهرداری بندر کیاشهر قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه در جهت رفع موانع و مشکلات نهاد کتابخانه‌های عمومی با تمام توان تلاش خواهیم کرد یکی از رسالت‌های شهرداری را توسعه و تقویت فضا‌های فرهنگی شهر خواند و یادآور شد: تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه فرهنگی مایه افتخار شهرداری بندر کیاشهر است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، ترویج فرهنگ مطالعه در شهر بندرکیاشهر، تلاش برای رفع موانع موجود در کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن، اجرای برنامه‌های فرهنگی با موضوع معضلات، فرصت‌ها و چالش‌های شهری و تقویت مناسبات مشترک از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید شهردار بندر کیاشهر و مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان قرار گرفت.