مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود: تمام شبکه‌ها و تاسیسات حوزه‌های آزمون، بازدید و وضعیت لوازم اندازه‌گیری برق محل‌های موردنظر نیز بررسی شده است

مسعود صادقی خمامی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان کنکور سراسری از آمادگی لازم این شرکت برای تأمین برق پایدار و اقدامات لازم برای پایداری شبکه برق تمام حوزه‌های برگزاری کنکور در استان خبر داد.

وی با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در پایان هفته جاری، اظهار کرد: با تدابیر اتخاذ شده و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، بار شبکه در محدوده محل‌های برگزاری آزمون از سوی مدیریت‌های برق شهرستان‌ها در سراسر استان به طور مستمر در حال رصد است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود: تمام شبکه‌ها و تاسیسات حوزه‌های آزمون، بازدید و وضعیت لوازم اندازه‌گیری برق محل‌های موردنظر نیز بررسی شده است تا در صورت افزایش مصرف، تعادل بار مستمر و برقرار باشد.

 

صادقی با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار حوزه‌های امتحانی گفت: هم‌استانی‌ها با رعایت صرفه‌جویی در مصرف برق در ایام برگزاری آزمون‌های سراسری صنعت برق را در تامین برق پایدار همراهی کنند.

 

وی عنوان کرد: مصرف بهینه انرژی برق به ویژه رعایت دمای آسایش در منزل و محل کار ( ۲۴ درجه به بالا) قطعا تاثیر زیادی در استمرار جریان برق خواهد داشت.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خاتمه اظهار کرد: تمام برنامه‌های عملیاتی و اتفاقاتی در محدوده محل‌های برگزاری آزمون در روز‌های برگزاری کنکور متوقف و همه گروه‌های اتفاقات و تعمیرات برق این شرکت در روز‌های برگزاری کنکور در حالت آماده‌باش قرار دارند تا آزمون سراسری با ضریب پایداری بالای برق برگزار شود.