به گزارش نگاه شمال و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وبدا)، دکتر اسدالله عباسی- استاندار گیلان به همراه دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیران ستادی دانشگاه، امام جمعه و شهردار چابکسر و جمعی از مسئولان شهرستان رودسر با حضور در محل احداث مرکز جامع سلامت شبانه‌روزی چابکسر از فرآیند […]

به گزارش نگاه شمال و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وبدا)، دکتر اسدالله عباسی- استاندار گیلان به همراه دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیران ستادی دانشگاه، امام جمعه و شهردار چابکسر و جمعی از مسئولان شهرستان رودسر با حضور در محل احداث مرکز جامع سلامت شبانه‌روزی چابکسر از فرآیند احداث این پروژه عام المنفعه سلامت، بازدید کرد.

دکتر اسدالله عباسی، نماینده عالی دولت در گیلان در حاشیه این بازدید، ضمن تعیین ضرب العجل یک هفته ای برای احداث مرکز جامع سلامت شبانه‌روزی چابکسر، اظهار کرد: هیچ مانعی نباید از پیشرفت و سرعت اجرای این طرح سلامت در چابکسر جلوگیری کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه،  نبود  مرکز درمانی  در چابکسر و ارجاع  بیماران به رامسر،  شایسته این شهرستان نیست، افزود: باید برای تکمیل این  پروژه، زمانبندی تعیین و همه دستگاه‌ها در  جهت فراهم کردن زیرساخت‌ها همکاری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در حاشیه این بازدید اظهار کرد: مرکز جامع سلامت شبانه روزی چابکسر در زمینی به مساحت یک هزار و ۱۰۰ متر و با زیربنای دو هزار و ۲۷۸ متر در سه طبقه در حال احداث است.

به گفته دکتر ارسلان سالاری ، مرکز جامع سلامت شبانه روزی چابکسر رودسر شامل:  پایگاه اورژانس ۱۱۵، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، درمانگاه عمومی، تمرین زایمان، پانسیون پزشکان، پانسیون پرستاری، سالن کنفرانس، بخش اداری، نماز خانه و  …  می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از تخصیص اعتبار چهار میلیارد تومانی برای ادامه اجرای احداث این مرکز جامع سلامت از محل محرومیت زدایی خبر داد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تلاش است تا از همه ظرفیت های ملی و محلی برای اتمام پروژهای بهداشتی و درمانی استان استفاده کند.