مسئولین رضوانشهر در کنار مردم   فرماندار رضوانشهرتاکید کرد: مسئولین به منظور رسیدگی به مشکلات مردمی، در کنار مردم و وسط میدان حضور داشته باشند.   به گزارش نگاه شمال، امروز سه شنبه بیست و هشتم شهریور با توجه هشدار های هواشناسی و بارش شدید باران، مهندس سید نادر صفوی میرمحله با همراهی معاون هماهنگی […]

مسئولین رضوانشهر در کنار مردم

 

فرماندار رضوانشهرتاکید کرد: مسئولین به منظور رسیدگی به مشکلات مردمی، در کنار مردم و وسط میدان حضور داشته باشند.

 

به گزارش نگاه شمال، امروز سه شنبه بیست و هشتم شهریور با توجه هشدار های هواشناسی و بارش شدید باران، مهندس سید نادر صفوی میرمحله با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در حاشیه بازدید از روستاها و رودخانه ها و راه های اصلی و فرعی شهرستان گفت: اعضای ستاد بحران شهرستان از ساعت های اولیه هشدارهای هواشناسی قبل از بارش باران ضمن برگزاری جلسه فوق العاده بحران برای جلوگیری از خسارات احتمالی اقدام نمود و ستاد شهرستانی تا اطلاع ثانوی در آماده باش هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه تا عادی شدن وضعیت جوی هیچ مدیری بدون هماهنگی حق خروج از شهرستان را ندارد، گفت: در دولت مردمی و با توجه به تاکیدات استاندار محترم گیلان همه مدیران و مسئولین باید در کنار مردم و وسط میدان حضور داشته باشند.

 

رییس ستاد بحران رضوانشهر اضافه کرد: از سوی اعضای ستاد بحران در حال جمع بندی خسارت های وارده شده به حوزه زیرساخت ها در حوزه شهری و روستایی هستیم.