نشست مردمی اهالی روستای چایجان با فرماندار و جمعی از مدیران ادارات شهرستان رودسر فرماندار رودسر، طرح هادی روستای چایجان بخش چابکسر مشمول بازنگری قرار می گیرد به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ شامگاه پنجشنبه محمدرضا شهابزاده فرماندار شهرستان رودسر در جمع صمیمی اهالی روستای چایجان از توابع بخش چابکسر این شهرستان از بازنگری در […]

نشست مردمی اهالی روستای چایجان با فرماندار و جمعی از مدیران ادارات شهرستان رودسر
فرماندار رودسر، طرح هادی روستای چایجان بخش چابکسر مشمول بازنگری قرار می گیرد
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ شامگاه پنجشنبه محمدرضا شهابزاده فرماندار شهرستان رودسر در جمع صمیمی اهالی روستای چایجان از توابع بخش چابکسر این شهرستان از بازنگری در اجرای طرح هادی این روستا خبر داد.
محمد رضا شهابزاده ” با بیان اینکه طرح هادی در حال بازنگری روستای چایجان، کار شهرستانی آن به اتمام رسیده و در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار لازم برای آن تامین شده‌است: منتظر تصویب این طرح در استان هستیم.
وی در ادامه با بیان این که در دولت مردمی و انقلابی آقای رییسی در جاهایی که مشکلات بیشتر است پر رنگ تر است آن را نشان دهنده روح تعهد و مسئولیت پذیری دولت برای حل مشکلات عنوان کرد.
شهابزاده ” خواسته ها،  انتظارات و مطالبات مردم را واقعی و به حق دانست و تصریح کرد: اما در عین حال موانع قانونی هم داریم که اجازه نمی دهد به آنها بپردازیم اما در حد متعارف تلاش می کنیم به تدریج به این خواسته ها پاسخ دهیم.
به گفته وی، رویکرد دولت کمک کردن است نه سنگ اندازی و ایجاد مشکل و مطمئنا دولت سیزدهم با روحیه کم کردن و کاستن مشکلات مردم پا به عرصه گذاشته است.
در این نشست اهالی این روستا به اعلام مسائل و مشکلات حوزه برق، کشاورزی، آب شرب و طرح هادی روستای را بیان نمودند
در این دیدار معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی وبرنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، ریاست ادارات جهادکشاورزی، توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب و کارشناس بنیادمسکن نیز حضور داشتند
حضور در مزار شهدای والامقام و نثار فاتحه به مقام شامخ شهدای این روستا و نشست صمیمی با اهالی این روستا از برنامه های فرماندار رودسر بوده است