فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر: راز پایداری انقلاب اسلامی را باید بشناسیم و درمسیر پایداری آن قدم برداریم / گفتار و رفتار مسئولان باید منطبق باشد به گزارش ‌نگاه شمال؛ محمدرضا جلالی فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی که روز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری […]

فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر:

راز پایداری انقلاب اسلامی را باید بشناسیم و درمسیر پایداری آن قدم برداریم / گفتار و رفتار مسئولان باید منطبق باشد

به گزارش ‌نگاه شمال؛ محمدرضا جلالی فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی که روز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید با بیان اینکه راز پایداری انقلاب اسلامی را باید بشناسیم  ودر مسیر پایداری آن قدم برداریم افزود: ثمره انقلاب اسلامی بواسطه ایستادگی مردم، بصورت عزت ملی، سربلندی سیاسی، پیشرفت ها و نوآوری ها درعرصه های مختلف و کوتاه نیامدن در مقابل قدرت های زروگو، نمایان شده و اکنون به الگوی ملتها در منطقه تبدیل شده است. که از جمله آن اقدامات معرفی فرهنگ مقاومت و پایداری است.

فرماندار شهرستان لنگرود شناخت جایگاه تاریخی امام خمینی و انقلاب اسلامی و همچنین شناخت غرب وروح سکورلایسم که از طریق مکتب امام راحل بدست می آید را  لازمه پایداری انقلاب دانست واعلام کرد: دشمنان بارها خواسته اند چهره منور و نقش بی بدلیل امام را مخدوش تا در ادامه انقلاب خلل پدید آورند.

وی به اهداف غرب در طراحی تاریخ و نقطه امیدی که از طریق حضرت امام و انقلاب اسلامی برای برون رفت از ساختار سکولاریسم شکل گرفت اشاره و تصریح کرد: باید در هر موردی به تناسب پیوستگی خود را با امام و آرمان های انقلاب در عمل به اثبات برسانیم.

جلالی درخصوص نقش مدیران اعلام نمود: در حال حاضر انقلاب اسلامی و ایران عزیز نیازمند خادم و سرباز واقعی و خالص دارد و لذا برای رسیدن به اهداف و آرمانهای بلند تلاش و کوشش بیشتری باید صورت پذیرد.

جلالی در ادامه درخصوص اینکه گفتار و رفتار مدیران و روسای ادارات باید منطبق با هم باشد بیان کرد: در حال حاضر مشکلات این جامعه و مردم صرفا اقتصادی نیست بلکه بخشی از آنها در روش های بکارگرفته شده وعملکرد ما مدیران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان درخصوص چگونگی اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی افزود: باید تمامی برنامه ها و اقدامات دردهه مبارکه فجر مبتنی بر تبیین  دستاوردهای چهل و چند ساله نظام اسلامی و بویژه خدمات ارزنده دوساله دولت آقای دکتر رئیسی در کشور، استان و بویژه لنگرود باشد.

وی در پایان به مخرج مشترک جوامع توسعه یافته اشاره نمود و به برخی از آنان، از جمله به مقوله اجماع نظر نخبگان و آرامش سیاسی اشاره کرد و افزود:در چنین جوامعی بواسطه انسجام فکری و عملی نخبگان، هویتی مستحکم، فرهنگ و اقتصاد غنی شکل گرفته که امیدوارم با حضور پرشور و مشارکت مردم عزیزمان در انتخابات ۱۱اسفندماه و انتخاب نمایندگان اصلح و نخبه، جایگاه و اهمیت مردم سالاری دینی به عنوان یک نقطه کانونی، رشد و پیشرفت ایران عزیز حاصل آید.