فرمانده انتظامی شهرستان تالش خبر داد؛ دستگیری جوان ۱۸ ساله در تالش | او با چوب دستی یک نفر را به قتل رساند فرمانده انتظامی تالش از دستگیری قاتل مردی ۳۴ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت قتل را اختلاف شخصی […]

فرمانده انتظامی شهرستان تالش خبر داد؛

دستگیری جوان ۱۸ ساله در تالش | او با چوب دستی یک نفر را به قتل رساند

فرمانده انتظامی تالش از دستگیری قاتل مردی ۳۴ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.

به گزارش نگاه شمال ، سرهنگ محمد رستمی گفت: در پی گزارش یک نزاع در یکی از بخش‌های شهرستان تالش به پلیس ۱۱۰، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به سرعت به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

وی از متواری شدن ضارب پس از درگیری و پیش از رسیدن ماموران انتظامی خبر داد و افزود: در این درگیری مردی ۳۴ساله بر اثر اصابت چوب دستی به سرش به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با بیان اینکه مرد مجروح بر اثر شدت جراحت در بیمارستان جان باخت، گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات، قاتل را که جوانی ۱۸ساله است شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کردند.

 

سرهنگ محمد رستمی افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.