فرمانده سپاه قدس گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد ؛  آب رسانی ۱۲۵ روستا‌ به طول ۷۰۰ کیلومتر در هفته بسیج نگاه شمال ؛ نشست خبری آغاز هفته بسیج ، صبح امروز ، با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان و اهالی رسانه در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان تشکیل شد . به […]

فرمانده سپاه قدس گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد ؛

 آب رسانی ۱۲۵ روستا‌ به طول ۷۰۰ کیلومتر در هفته بسیج

نگاه شمال ؛ نشست خبری آغاز هفته بسیج ، صبح امروز ، با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان و اهالی رسانه در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان تشکیل شد .

به گزارش نگاه شمال،  سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان در این نشست ضمن تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار ، یاد و خاطره شهدای بسیج را گرامی داشت و گفت ؛

معجزهِ بودن بسیج غیر قابل انکار است . و حضرت امام که خود باعث ایجاد این نهاد بوده آن را معجزه و از الطاف الهی می‌دانستد.

وی در ادامه گفت ؛ بسیج جدا از مردم نیست و همان پزشک و معلم و وکیل و … هم از بدنه بسیج هستند.

بسیج در تمام عرصه هایی که مورد نیاز است ورود پیدا می‌کند و در مقابل تمام مسلمانان جهان احساس،مسئولیت می‌کند.

سردار دامغانی تاکید کرد ؛ بصیرت لازمه حرکت بسیج در جهت درست است و امداد الهی ناظر بر تمامی حرکتهای بسیج است.

وی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی یادآور شد ؛ حمایت از مردم‌ مظلوم غزه و افشاگری از جنایات رژیم منحوس اسرائیل وظیفه اهالی رسانه می باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و گفت ؛

۳۷۵۰ خدمت به مردم توسط ۱۲۵۰ گروه جهادی انجام شد.

همچنین اهدای ۸۰۰ سری جهیزیه با مشارکت کمیته امداد در کل استان انجام شد .

وی از افتتاح پروژه های آبرسانی به ۱۲۵ روستا‌ به طول ۷۰۰ کیلومتر حبر داد و گفت ؛ در توافق با دولت مقرر شد ۷۱۱ روستای گیلان آبرسانی شود که ۳۷۰ روستا بعهده بسیج و بقیه بر عهده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا است.

سردار دامغانی افزود ؛ ۴۲ برنامه ناحیه ای ، ۱۲۸ برنامه حوزه ای و ۸۴۰ برنامه ورزشی در این هفته اجرا خواهد شد.

دامغانی گفت ؛ امروز بمناسبت شروع هفته بسیج دیداری با آیت الله فلاحتی داشتیم و برنامه های متعددی با حضور فرماندهان و دانشگاهیان در روزهای آتی خواهیم داشت.

وی از برپایی همايش اقتدار بسیج در روز جمعه سوم آذر ماه امسال خبر داد و گفت ؛ انشالله اجتماعی ۶ هزار نفری را در رشت خواهیم داشت.

اعزام به سفر راهیان نور ، دیدار با خانواده شهدا ، اهدای بسته های معیشتی از دیگر برنامه ها در هفته بسیج می باشد .

سردار دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان در پایان با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای پرشور کردن انتخابات پیش رو بکار خواهیم بست خاطر نشان کرد ؛ سپاه وارد هیچ جناح سیاسی نخواهد شد و فقط،خود را برای این انقلاب و مردم هزینه خواهد کرد.

 

 

  • نویسنده : سهیلا بی غم