به منظور تکریم مشتریان و ارائه بهترین و کاربردی‌ترین سرویس‌های پرسرعت بر بستر فیبر نوری، شرکت مخابرات ایران، امکان ارائه سرویس تانوما را با سرعت هزار مگابیت‌بر‌ثانیه به مشتریان این سرویس فراهم کرد.   به گزارش نگاه شمال؛ ، سرویس جدید شرکت مخابرات با عنوان “تانوما استاندارد ۵۰۰ گیگ ۱ ماهه پیش پرداخت” با سرعت […]

به منظور تکریم مشتریان و ارائه بهترین و کاربردی‌ترین سرویس‌های پرسرعت بر بستر فیبر نوری، شرکت مخابرات ایران، امکان ارائه سرویس تانوما را با سرعت هزار مگابیت‌بر‌ثانیه به مشتریان این سرویس فراهم کرد.

 

به گزارش نگاه شمال؛ ، سرویس جدید شرکت مخابرات با عنوان “تانوما استاندارد ۵۰۰ گیگ ۱ ماهه پیش پرداخت” با سرعت Mb/s ۱۰۰ تا سقف سرعت Mb/s ۱۰۰۰ در پنل کاربری مشتریان از روز شنبه دوم تیرماه جاری، به مشتریان اینترنت فیبرنوری مخابرات ارائه می‌شود.

 

با توجه به اعلام نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با هدف حمایت از توسعه شبکه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری برای مشتریان در سراسر کشور، امکان استفاده سرعت ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه برای حداکثر ۱۰ درصد کاربران، به منظور بهره‌مندی دارندگان سرویس باند پهن مخابرات بر بستر FTTH امکان پذیر شد.