مانور آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان برگزار شد. به گزارش نگاه شمال و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مانور با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری برگزار شد. رضا زنده دل شهردار لاهیجان در آغاز این مانور گفت: در این مانور تعداد […]

مانور آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان برگزار شد.

به گزارش نگاه شمال و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مانور با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری برگزار شد.
رضا زنده دل شهردار لاهیجان در آغاز این مانور گفت: در این مانور تعداد ۳۰ دستگاه از خودروهای سبک و سنگین شهرداری لاهیجان، آتش نشانی، دستگاههای استیجاری بخش خصوصی و همچنین یک گروه خودروهای آفرود با همراهی پلیس راهور این شهر آمادگی خود را برای عملیات زمستانی اعلام می کنند.
وی افزود: هدف ما آرامش بخشی به شهروندان در حوادث مختلف است.
شهردار لاهیجان افزود: زمستان امسال با اتخاذ تدابیر و پیش بینی های لازم با تمام امکانات در راه خدمت رسانی به شهروندان آماده هستیم.
زنده دل اضافه کرد: با توجه به سوابق سالهای گذشته امسال باید بهتر از همیشه آماده مقابله با بحران های احتمالی باشیم.
وی گفت: تاکنون چندین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری برای بررسی امکانات لازم برگزار شده و از هم اکنون وضعیت شیفت بندی اعضای ستاد، مسیرهای دارای اولویت برای پاکسازی در بارش برف، آماده سازی دستگاههای سنگین و نصب تیغه های برف روب انجام شده است.