محسن شیخ شعربافان ضمن تبریک فرا رسیدن بهار و حلول سال نو ، آرزوی سالی سرشار از برکت ، معنویت و شادابی را برای شهروندان فهیم لاهیجان داشتند. وی با قدردانی از پرسنل زحمتکش فضای سبز لاهیجان در گل آرایی میادین و بلوارها در ایام نوروز از آسفالت انجام شده توسط واحد عمران شهرداری در […]

محسن شیخ شعربافان ضمن تبریک فرا رسیدن بهار و حلول سال نو ، آرزوی سالی سرشار از برکت ، معنویت و شادابی را برای شهروندان فهیم لاهیجان داشتند.
وی با قدردانی از پرسنل زحمتکش فضای سبز لاهیجان در گل آرایی میادین و بلوارها در ایام نوروز از آسفالت انجام شده توسط واحد عمران شهرداری در مناطق مختلف لاهیجان تقدیر کرد و افزود : با توجه به مساعد بودن آب و هوا از شهرداری می خواهیم لکه گیری و روکش آسفالت مناطق مختلف لاهیجان را در دستور کار خود قرار دهد .
وی با اشاره به ورود مسافران به لاهیجان و ایجاد وضعیت قرمز و ایجاد بار زحمت مضاعف بر کادر درمان ، از همه دست‌اندرکاران نظام سلامت، اعم از پزشکان، پرستاران و همه عزیزانی که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی و باتحمل سختی‌ها ، خدمت‌رسانی می‌کنند ، قدردانی نمود و افزودند : با توجه به شیوع موج چهارم کرونا در شهرستان ، همانگونه که در اوایل انتشار ویروس، مردم همکاری خوبی با کادر درمان داشتند، با ادامه رعایت مسائل بهداشتی یاریگر حوزه بهداشت و درمان باشند.
وی تصریح کرد : حضور مسافران در گیلان و لاهیجان ، شرایط را هم برای خود آنان و مردمان این خطه بسیار خطرآفرین کرده است و عدم تصمیم گیری قاطع برای جلوگیری از ورود مسافر باعث شده هم اکنون بازاریان و کسبه ما تعطیل باشند و با توجه به وضعیت بد اقتصادی متضرر شوند.
وی از فرماندار لاهیجان به عنوان رئیس ستاد کرونا شهرستان و معاونین ایشان به جهت پیگیری امور قدردانی نمود.
وی از دکتر فرخی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در پیگیری جذب اعتبار برای پروژه بام سبز به دریا و تذکر به وزیر جهاد کشاورزی جهت حمایت بیشتر از چایکاران قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد این پیگیری ها منجر به ایجاد رفاه بیشتر برای شهروندان عزیز لاهیجانی باشد .