محسن شیخ شعربافان در آخرین جلسه شورای شهر از همه کارکنان صدیق شهرداری لاهیجان اعم از خدماتی ، فضای سبز ، عمرانی ، تأسیسات ، آتش نشانی و …. که در طول مدت دوره پنجم شورای شهر همواه از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان دریغ نکردند قدردانی نمودند . وی از شهرداران […]

محسن شیخ شعربافان در آخرین جلسه شورای شهر از همه کارکنان صدیق شهرداری لاهیجان اعم از خدماتی ، فضای سبز ، عمرانی ، تأسیسات ، آتش نشانی و …. که در طول مدت دوره پنجم شورای شهر همواه از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان دریغ نکردند قدردانی نمودند .

وی از شهرداران عزیز لاهیجان مهندس کاظمی و مهندس قیامتیون که با وجود کلیه مشکلات مالی و بحران کرونا تمام تلاش خود را برای انجام پروژه های عمرانی و کارهای فرهنگی بکار بستند تشکر نمود . وی گفت : اگر ناخواسته برای پیشبرد اهداف عمرانی شهر سخنی گفته شد که بر مراد پرسنل شهرداری و شهرداران نبوده عذرخواهی می کنم. وی گفت:از شهروندان فهیم لاهیجان به خاطر همه کمبودها حلالیت می طلبم و آنچه در توان داشتیم بکار بستیم. وی از روسای شورای دوره پنجم لاهیجان مهندس جنابی و دکتر تمیزکار به خاطر صبوری و قبول مسئولیت ریاست شورا قدردانی نمود و همچنین از مسئولین ارشد استان و شهرستان ، فرماندار ، اعضای شورای تأمین ، دادستان ، امام جمعه و روسای ادارات و نهادهای لاهیجان به خاطر همکاری با مدیریت شهری لاهیجان قدردانی کرد .

شعربافان گفت : به منتخبین مردم در دوره ششم شورای شهر لاهیجان تبریک عرض می کنم و امیدوارم تمام تلاش خود را بکار گیرند تا بتوانند رضایت مردم را کسب نمایند و کارنامه قابل قبولی در انتهای کار ارائه دهند .

برای مهندس پوریاسری عضو دوره پنجم و منتخب مردم در دوره ششم تبریک مجدد عرض می کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم . وی گفت: از همه مردمی که اینجانب را بعنوان نماینده خود در پارلمان شهری در دوره پنجم انتخاب نمودند تشکر میکنم و چه در شورا باشم و نباشم همچنان خادم مردم لاهیجان هستم از همه شهروندان فهیم لاهیجان میخواهم پروتکل های بهداشتی را باتوجه به شیوع گسترده ویروس کرونا جدی بگیرند و مراقب سلامتی خود و عزیزان خود باشند . وی گفتند : این روزها کادر درمانی بیمارستان‌ها در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند. از همه دست‌اندرکاران نظام سلامت، اعم از پزشکان، پرستاران و همه عزیزانی که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی و باتحمل سختی‌ها همواره در جهت بهبود وضعیت بیماران تلاش می کنند تشکر میکنم و خسته نباشید می گویم .