محمد ایدرم رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت : انتظار داریم جشنواره تئاتر خیابانی شهروند امسال در سطح بین المللی برگزارشود محمد ایدرم در اولین نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، گفت : شهر لاهیجان سالهاست به عنوان یکی از پایگاههای حوزه تئاتر خیابانی کشورشناخته شده و به یقین زحمات زیادی […]

 

محمد ایدرم رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت : انتظار داریم جشنواره تئاتر خیابانی شهروند امسال در سطح بین المللی برگزارشود

محمد ایدرم در اولین نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، گفت :

شهر لاهیجان سالهاست به عنوان یکی از پایگاههای حوزه تئاتر خیابانی کشورشناخته شده و به یقین زحمات زیادی توسط اعضای شورای شهر و شهرداران لاهیجان تا کنون کشیده شده تا این نهال به یک درخت تنومند تبدیل شود و این اتفاق خوب فرهنگی در تقویم کشوری ثبت شود و دوام داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان ،گفت : انتظار داریم جشنواره امسال در سطح بین المللی برگزارشود چرا که مطالبه شهروندان و هنرمندان این است و اعضای شورای شهر نیز در حمایت از این جشنواره ، بودجه بیشتری را اختصاص می دهند .

وی گفت : انتظار می رود این دوره از جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان پربار تر از گذشته ، با کیفیت بیشتر وبا پیام های بهتر در این شهر برگزار شود .

وی با انتقاد از ضعف رسانه ای و اطلاع رسانی جشنواره در سالیان گذشته خواستار استفاده از رسانه محلی و استانی وملی در اطلاع رسانی این جشنواره شد .

وی افزود : لاهیجان به لحاظ فرهنگی در سطح بالایی قرار دارد و مردم انتظار دارند جشنواره به بهترین شکل ممکن اجرا شود .

وی از شهردار لاهیجان که در کنار فعالیتهای عمرانی شهرداری ، دغدغه فرهنگ وهنر داشته و پیشقدم در برگزاری جشنواره های مختلف در لاهیجان بوده ، قدردانی نمود.