معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نخستین روزکاری خود، در نشستی صمیمی با خانواده‌های معظم شهدا، پای سخنان و درددل آنها نشست و از برنامه‌ریزی برای جلسات و دیدارهای منظم خویش با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در تهران و بنادر کشور خبر داد. علی اکبر صفایی؛ مدیرعامل سازمان بنادر […]

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نخستین روزکاری خود، در نشستی صمیمی با خانواده‌های معظم شهدا، پای سخنان و درددل آنها نشست و از برنامه‌ریزی برای جلسات و دیدارهای منظم خویش با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در تهران و بنادر کشور خبر داد.

علی اکبر صفایی؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در این نشست صمیمانه بر تکریم و دیدار با خانواده گرانقدر شهدا، بر حفظ و نگهداری نام، یاد و خاطره شهدا تاکید کرد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای سرکشی منظم و حضور فیزیکی مدیران بنادر و مسئولان امور ایثارگران در جمع خانواده‌های شهدا، خاطرنشان کرد: ما برای همیشه مدیون خون شهدا هستیم و هر کار و اقدامی برای این عزیزان و خانواده‌های گرامی آنها انجام دهیم، در قبال ایثار شهدا، هیچ است. 

صفایی، همچنین دفتر امور ایثارگران سازمان بنادر را مکلف کرد تا با برنامه زمان‌بندی کوتاه مدت و میان مدت، مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگر را به حداقل برساند. 

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نیازمند دعای خانواده شهدا برای خدمتگزاری هرچه بیشتر و بهتر به مردم هستیم، گفت: دفتر امور ایثارگران پیگیری کند تا این جلسات و دیدار ها با خانواده‌های ایثارگر و شهدا به صورت منظم برگزار شود.

حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز در ادامه این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: خانواده‌های شهدا و همه ایثارگران حق بزرگی برگردن همه دارند و آن‌ها اسوه‌های صبر و استقامت هستند.

وی افزود: از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را خواستارم.

گفتنی است مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در ادامه جلسه پای صحبت های خانواده شهدای حاضر در جلسه نشست و دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مشکلات این عزیزان را صادر کرد.