نگاه شمال؛ ولی جهانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از جمله استانهای مسافرپذیراست و باتوجه به نیاز استان گیلان به احداث هتل ۵ ستاره، کمیته فنی سرمایه‌گذاری اداره‌ کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با صدور موافقت اصولی این هتل با حجم سرمایه‌گذاری ۳۶۴۸ میلیارد ریال موافقت کرد. مدیرکل […]

نگاه شمال؛ ولی جهانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از جمله استانهای مسافرپذیراست و باتوجه به نیاز استان گیلان به احداث هتل ۵ ستاره، کمیته فنی سرمایه‌گذاری اداره‌ کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با صدور موافقت اصولی این هتل با حجم سرمایه‌گذاری ۳۶۴۸ میلیارد ریال موافقت کرد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان اظهار کرد: این هتل در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع احداث و دارای مساحت تقریبی ،۱۵٫۰۰۰ متر مربع ، در ۱۰ طبقه واقع شده و دارای ۱۰۸ آپارتمان ۲ خوابه می باشد و پیش بینی می‌شود برای بیش از ۵۰ نفر اشتغال ایجاد شود.

جهانی با بیان اینکه این اداره‌ کل با هرگونه سرمایه‌گذاری که منجر به توسعه و تقویت صنعت گردشگری استان شود استقبال می‌کند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی زمینه لازم برای تقویت گردشگری استان فراهم شود.