پلمب یک مطب دندانپزشکی قلابی در شهرستان صومعه‌سرا مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پلمب ۱ مطب دندانپزشک قلابی که در منزل خود به صورت غیر قانونی و بدون مجوز در شهرستان صومعه سرا فعالیت می‌کرد خبر داد.       به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان( وب دا)؛ […]

پلمب یک مطب دندانپزشکی قلابی در شهرستان صومعه‌سرا

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پلمب ۱ مطب دندانپزشک قلابی که در منزل خود به صورت غیر قانونی و بدون مجوز در شهرستان صومعه سرا فعالیت می‌کرد خبر داد.

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان( وب دا)؛ دکتر سید رشید میرفلاح – مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار داشت: براساس گزارش‌های مردمی، از فعالیت فردی غیردندانپزشک در شهرستان‌ صومعه‌سرا ۱ مطب دندانپزشکی غیرقانونی در منزل مسکونی خود دایر و در امور دندانپزشکی ، ایمپلنت، جراحی و دندانسازی مداخله درمانی می‌کرد، بیان کرد: طی بازدید نظارتی توسط کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه و پلیس اماکن، محل کار این فرد متخلف پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

 

دکتر میر فلاح به شهروندان توصیه کرد: فریب تبلیغات غیر واقعی و اغوا کننده در این حوزه ها را نخورند و از مراجعه به افراد بدون دانش و صلاحیت لازم خود داری نمایند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان هیچگونه مماشاتی با افراد متخلف که بدون داشتن مجوز به صورت غیر مجاز در حوزه های دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی خدمات درمانی ارائه می دهند به طور قاطع برخورد قانونی خواهد کرد.