مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت : خبرنگاران همواره تریبون آحاد مختلف جامعه بوده و یاریگر دولت انقلابی و مردمی هستند   عصر یکشنبه در نخستین نشست با اصحاب رسانه استان گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه در دوران کرونا برای آگاهی بخشی به جامعه خود را در آماج خطرات قرار دادند، اظهار کرد: […]

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت :

خبرنگاران همواره تریبون آحاد مختلف جامعه بوده و یاریگر دولت انقلابی و مردمی هستند

 

عصر یکشنبه در نخستین نشست با اصحاب رسانه استان گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه در دوران کرونا برای آگاهی بخشی به جامعه خود را در آماج خطرات قرار دادند، اظهار کرد: خبرنگاران همواره تریبون آحاد مختلف جامعه بوده و یاریگر دولت انقلابی و مردمی هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه گیلان از استان‌های سرآمد کشور در عرصه رسانه است، بیان کرد: ۱۶۷ رسانه مکتوب در گیلان فعال هستند و ۲۲۲ پایگاه خبری و ۱۵ خبرگزاری داریم.

وی با بیان اینکه ریشه فرهنگی و اشتیاق مردم به کسب اخبار و اطلاعات موجب شکل گیری رسانه‌های متعدد در استان شده است، افزود: منابع نامحدودی برای فرهنگ و هنر از سوی استانداری در نظر گرفته شده که به مرور پرداخت می‌شود.

ثقتی با اشاره به انتقادات اصحاب رسانه پیرامون پرداخت یارانه و بحث آگهی روزنامه‌ها، گفت: نیازمند یک پالایش قانونمندانه در خصوص پرداخت یارانه به روزنامه‌ها هستیم لذا به ما فرصت دهید تا بتوانیم این مسیر را به درستی طی کنیم.

 

موفقیت روابط عمومی‌ها منوط به بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران است

رئیس خانه مطبوعات گیلان نیز در این نشست با اشاره به اینکه موفق ترینروابط عمومی‌ها آن دسته‌ای هستند که چند تن از خبرنگاران را به کار گرفته‌اند، افزود: از استاندار گیلان درخواست داریم که دستور جذب خبرنگاران در روابط عمومی‌ها را صادر کنند.

بهمنی جلالی با اشاره به مشکل پرداخت بیمه تکمیلی خبرنگاران، تصریح کرد: دستور پرداخت بیمه تکمیلی خبرنگاران برای سال ۱۴۰۰ را بدهید.