تغییر مکان چهارشنبه بازار بندر کیاشهر «مرتضی عاطفی» شهردار بندرکیاشهر از تغییر محل چهارشنبه بازار به منظور کاهش ترافیک به‌ویژه در فصول گردشگری خبرداد. به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، «مرتضی عاطفی» شهردار، با بیان اینکه بندرکیاشهر یک شهر ساحلی برخوردار از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار در حوزه گردشگری است اظهارکرد: همجواری […]

تغییر مکان چهارشنبه بازار بندر کیاشهر

«مرتضی عاطفی» شهردار بندرکیاشهر از تغییر محل چهارشنبه بازار به منظور کاهش ترافیک به‌ویژه در فصول گردشگری خبرداد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، «مرتضی عاطفی» شهردار، با بیان اینکه بندرکیاشهر یک شهر ساحلی برخوردار از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار در حوزه گردشگری است اظهارکرد: همجواری با تالاب، پارک جنگلی و ساحل دریا سبب شده تا این شهر بندری هر ساله به‌ویژه در فصول گردشگری پذیرای هزاران توریست از اقصی نقاط کشورمان باشد.

شهردار بندرکیاشهر با تاکید بر لزوم فراهم‌سازی شرایط لازم جهت حضور گردشگر و حفظ آرامش شهروندان افزود: محل فعلی چهارشنبه بازار در محور گردشگری شهر قرار دارد که مشکلات بسیاری را برای شهروندان، مسافرین و نیروهای امدادی_خدماتی ایجاد می‌کند لذا طی بررسی‌های انجام شده، درصدد تغییر جغرافیایی چهارشنبه بازار برآمدیم.

وی ادامه داد: این تغییر مکان در راستای استفاده بهینه از ظرفیت گردشگری شهر و ساماندهی حجم ترافیکی این محور در اولویت کاری قرار گرفت.

عاطفی همچنین بیان کرد: پس از بررسی‌های کارشناسانه و در تعامل با اعضاء شورای اسلامي شهر، مقرر شد؛ مکان چهارشنبه بازار از خیابان فلسطین شمالی به جنب پل امیر کیاسر و خیابان باران انتقال داده شود.

شهردار بندر کیاشهر در پایان اعلام کرد:  این طرح از چهارشنبه همین هفته اجرایی مي‌شود.