نگاه شمال ؛ در روز نخست از مسابقات آزاد پاراتکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی ۲٠۲۳ به میزبانی استانبول ترکیه، امروز مریم عبدالله پور از گیلان در وزن منهای ۴۷ کیلوگرم ابتدا بشرا امیره از کشور میزبان را ۳۶ بر ۴ و پس از آن کلودیا رومرو از مکزیک را با نتیجه ۹ بر یک شکست […]

نگاه شمال ؛ در روز نخست از مسابقات آزاد پاراتکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی ۲٠۲۳ به میزبانی استانبول ترکیه، امروز مریم عبدالله پور از گیلان در وزن منهای ۴۷ کیلوگرم ابتدا بشرا امیره از کشور میزبان را ۳۶ بر ۴ و پس از آن کلودیا رومرو از مکزیک را با نتیجه ۹ بر یک شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

مریم عبدالله پور در دیدار نهایی به مصاف ایساکووا زیوداخون پاراتکواندوکار ازبکستانی رفت و با برتری ۴ بر یک برابر این حریف صاحب نشان زرین طلا شد.
این سومین بار است که پس از رقابت‌های پاراتکواندو آسیا در ویتنام و فینال پاراگرندپری ریاض ۲٠۲۲ مریم عبدالله پور برابر این حریف ازبکستانی به برتری می‌رسد.

رقابت‌های آزاد پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۲۳ در شهر استانبول ترکیه با حضور ۱۰۸ شرکت کننده و در ۲ بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود