پیام معاون بهداشتی دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط معاون بهداشتی دانشگاه در پیامی فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت و از تلاش همکاران این حوزه تقدیر کرد.       به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا )؛ متن پیام دکتر سید محمود رضوانی – […]

پیام معاون بهداشتی دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط

معاون بهداشتی دانشگاه در پیامی فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت و از تلاش همکاران این حوزه تقدیر کرد.

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا )؛ متن پیام دکتر سید محمود رضوانی – معاون بهداشتی دانشگاه به شرح زیر است .

بسمه تعالی

مهندسی بهداشت محیط یکی از علوم کاربردی در دنیای امروز است و وظیفه ی خطیر مطالعه و اقدام برای حفظ مسائل زیست محیطی مانند هوا، آب، فاضلاب و زباله و کنترل بهداشتی مواد غذایی بر عهده کارشناسان این علم است. بدون شک، تلاش کارشناسان این حوزه بر کیفیت زندگی تک تک افراد جامعه تاثیر می گذارد و در دوران پاندمی کرونا، تلاش بی دریغ همکاران حوزه ی بهداشت محیط نشان داد که این شاخه بر کیفیت همه ی جوانب اقتصادی و اجتماعی جامعه تاثیر می گذارد.

در وضعیت کنونی با ورود پشه آئدس در استان، فعالیت های همکاران بهداشت محیط چند برابر شده است و به همت این تلاشگران است که مه پاشی کانون های پشه آئدس در سراسر استان در حال انجام است. فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط، بهانه ای برای یادآوری زحمات این حوزه و تقدیر از زحمات همکارانم در حوزه ی بهداشت محیط است. ضمن تبریک این روز ، امید دارم همه با هم در راستای ارتقای سطح بهداشت و سلامت کشور و استان مان گام برداریم.

 

دکتر سید محمود رضوانی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان