به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ به نقل از مفدا گیلان،  جلسه هماهنگی بررسی عملکرد دانشجویان شرکت کننده در طرح ملی واکسیناسیون با حضور دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی  برگزار شد. دکتر مهرابیان در جمع نمایندگان دانشجویان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: زمانی که مسئولیت معاونت فرهنگی و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ به نقل از مفدا گیلان،  جلسه هماهنگی بررسی عملکرد دانشجویان شرکت کننده در طرح ملی واکسیناسیون با حضور دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی  برگزار شد.
دکتر مهرابیان در جمع نمایندگان دانشجویان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: زمانی که مسئولیت معاونت فرهنگی و دانشجویی را برعهده گرفتم، در شرایط اوج کرونا به سر می بردیم. علیرغم  وضعیت خاصی که بحران کرونا به وجود آورد و یک تهدید به حساب می آمد،  اما با  پیگیری های رییس دانشگاه و تلاش همکاران این مجموعه،  دو خوابگاه‌ دانشجویی با ظرفیت ۶۰۰ نفر خریداری شد . همچنین خریداری دستگاه صدور کارت  دانشجویی پس از ۴۰ سال  و بازسازی سالن ورزشی لاکان بعد از ٢۵ سال از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی دانشجویی بوده است.
وی با اشاره به فعالیت بالغ بر هزار و ۵۰۰ دانشجو در ایام کرونا در بخش های مختلف نظیر : مرکز پاسخگویی واکسیناسیون ۴۴۰۱، پایگاههای واکسیناسیون ، اردوهای جهادی، فعالیت های فرهنگی، کانون های خیریه و… اظهار کرد: صیانت  از سلامت دانشجویان، برای ما مهم ترین اصل است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: قطعاً بدون کمک های شما دانشجویان در امر واکسیناسیون، کسب موفقیت در اجرای این طرح ملی، امکانپذیر نبود و اکنون وظیفه خود می دانیم تا در راستای پرداخت مطالبات شما، با رعایت تمام موازین قانونی در کوتاه ترین زمان، اقدام نماییم.
در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه ، ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی بسیار خوب دانشجویان در امر واکسیناسیون به ارایه نظرات و پیشنهادات پرداختند.