مهدی(رضا) نوری هریس در گفتگو با  نگاه شمال با اشاره به محلات کم برخوردار شهر رشت و مشکلاتی که با آن روبرو هستند گفت: یکی از اصلی ترین چالش های شهرداری رشت عدم توزیع عادلانه منابع شهرداری در مناطق ۵ گانه است. این کارشناس ارشد معماری تصریح کرد: آسفالت معابر و مرغوبیت آن از مهمترین […]

مهدی(رضا) نوری هریس در گفتگو با  نگاه شمال با اشاره به محلات کم برخوردار شهر رشت و مشکلاتی که با آن روبرو هستند گفت: یکی از اصلی ترین چالش های شهرداری رشت عدم توزیع عادلانه منابع شهرداری در مناطق ۵ گانه است.

این کارشناس ارشد معماری تصریح کرد: آسفالت معابر و مرغوبیت آن از مهمترین مسائلی است که باید بر آن دقت ویژه ای داشت تا با توجه به شرایط جوی و بارش خیز بودن رشت دچار خرابی نشود.
وی در پاسخ به این سوال که وابسته به کدام جناح سیاسی به عرصه انتخابات شورای شهر ورود کرده اید خاطرنشان کرد: صراحتا اعلام میکنم تابع ولایت مطلقه فقیه بوده و همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستم.

نوری هریس اضافه کرد: نباید تصمیم گیری های شهری به موضاعات سیاسی گره زده شود
و می بایست هم اعضای محترم شورا و هم مدیران شهرداری فقط به خدمت و آبادانی رشت فکر کنند.

وی در پایان تصریح کرد: بنده هیچ مراوده ای با جریانات سیاسی به ویژه اصلاحات ندارم و حتی طرز تفکر و تحرکات سران اصلاح طلب در کشور را نمی پسندم و قاطعانه اعلام می نماییم که انقلابی بوده
و پایبند به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون شهدای عزیزمان هستم.