پروژه بعدی هدایت آبهای سطحی میدان شهدای لیلاکوه بود که با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان اجرایی شد و تامین اعتبار آن از سوی دهیاری بوده است علیرضا گنجی یکی دیگر از کارهای مهم صورت گرفته در این ایام را اجرای آبخیزداری در شش نقطه از منطقه لیلاکوه دانست که به مقدار ۶۵۰ متر مکعب انجام شد.

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار و رئیس بنیاد مسکن شهرستان لنگرود و جمعی از مسئولان شهرستانی و رییس و اعضای شورای اسلامی منطقه لیلا کوه از چهار پروژه بزرگ بنیاد مسکن بازدید شد‌.

مهندس علیرضا گنجی رئیس شورای اسلامی لیلاکوه
که نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان لنگرود نیز می‌باشد به خبرنگار نگاه شمال گفت:
در روزهای پر خیر و برکت دهه مبارک‌ فجر هستیم .به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی در سالگرد چهل و دومین بهار انقلاب امروز شاهد افتتاح از چهار پروژه این منطقه هستیم .

وی با اعلام این نکته که ۹۸ درصد از کوچه و معابر و خیابانهای لیلا کوه اسفالت شدند گفت ؛ پروژه آسفالت لیلا کوه بطول ۱۲۰۰ متر انجام شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت .‌
هزینه تمام شده برای آسفالت این منطقه به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بود که از سوی بنیاد مسکن تامین اعتبار شد.

پروژه بعدی سنگفرش خیابان به طول ۱۲۰۰ متر مربع بود که با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان از سوی بنیاد مسکن تامین شد.

وی در ادامه به پروژه دیواره حفاظتی سنگی و سنگ بتن اشاره کرد و هزینه اجرای آن را مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان دانست و یاداور شد که ۵۰ درصد بودجه آن از سوی بحران استانداری و ۵۰ درصد آن از سوی بنیاد مسکن لنگرود تامین اعتبار شده است.

پروژه بعدی هدایت آبهای سطحی میدان شهدای لیلاکوه بود که با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان اجرایی شد و تامین اعتبار آن از سوی دهیاری بوده است
علیرضا گنجی یکی دیگر از کارهای مهم صورت گرفته در این ایام را اجرای آبخیزداری در شش نقطه از منطقه لیلاکوه دانست که به مقدار ۶۵۰ متر مکعب انجام شد.
وی اعتبار تامین شده برای اجرای این پروژه را به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان دانست که از سوی منابع طبیعی استان تامین گردیده است .

آقای گنجی در پایان صحبت های خود از مهندس حیدری فرماندار شهرستان لنگرود ، مهندس لاهوتی نماینده قبلی این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و نماینده فعلی جناب مهندس محمد نژاد و همین طور از مهندس پور علی که سرپرست قبلی بخشداری و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری لنگرود بودند و زحمات بسیار فراوانی برای هماهنگی و اجرای این پروژه ها کشیدند قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد با کمک و همکاری مسئولان بتواند گامهای بهتری برای رضایت خاطر ساکنان لیلا کوه بردارد .

  • نویسنده : سهیلا بی غم