مهندس کارجو سرپرست شهرداری و مهندس ذکری رئیس شورای اسلامی شهر املش در پیامی مشترک,پنجم اسفندماه روز مهندس را تبریک گفتند.   به گزارش روابط عمومی شهرداری املش متن پیام به شرح ذیل می باشد. پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز […]

مهندس کارجو سرپرست شهرداری و مهندس ذکری رئیس شورای اسلامی شهر املش در پیامی مشترک,پنجم اسفندماه روز مهندس را تبریک گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری املش متن پیام به شرح ذیل می باشد.

پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است،یادآور خلاقیت ها،نوآوری ها و خودباوری های مهندسان این سرزمین است.
بی شک نقش بی بدیل مهندسان در زندگی مدرن امروز بر کسی پوشیده نیست و بر این باوریم تمامی آثار و بناهای مهم امروز مدیون مهندسین بزرگ و نامداری بوده است که در آن شرف حضور داشته اند.
۵ اسفند روز تقدیر از مهندسانی است که در پرتو انقلاب اسلامی، دانش،مهارت و توان فنی آنان جزو بهترین های دنیا بوده و پروژه های مهم جهان عهده دار مسئولیت های گران پایه ای هستند.
فرصت را مغتنم می شماریم و این روز سترگ را به همه مهندسان کارآمد و خلاق بویژه تمامی دوستان و همکاران خود در سازمان نظام مهندسی و شهرداری املش تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم در سایه همت والای مهندسین, شهرمان بیش از پیش شاهد رشد و تعالی معماری اصیل اسلامی_ایرانی همگام با معماری نوین و سبز جهانی در استان باشیم.

ابوذر کارجو سرپرست شهرداری املش
محمد ذکری رییس شورای اسلامی شهراملش