دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از موفقیت این شرکت در ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز خبر داد. هنرمند اظهار داشت: در این ارزیابی که براساس ماده ۲۰ آیین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مصوب هیئت وزیران و براساس مستندات سال ۹۹ در خرداد سالجاری برگزار شد، توزیع برق […]

دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از موفقیت این شرکت در ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز خبر داد.

هنرمند اظهار داشت: در این ارزیابی که براساس ماده ۲۰ آیین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مصوب هیئت وزیران و براساس مستندات سال ۹۹ در خرداد سالجاری برگزار شد، توزیع برق گیلان در بین دستگاههای اجرایی استان موفق به بالاترین رتبه ممکن شد.

 

وی افزود: این ارزیابی براساس مستندات بارگذاری شده در سامانه سجاده، امتیازات خودارزیابی هیئت ارزیاب دستگاه ها، رصد ناظرین در طول سال و نظرات و امتیازات هیئت داوری ستاد اقامه نماز استان صورت پذیرفت.

گفتنی است با ارسال نامه ای از سوی حجت الاسلام و المسلمین ابوطالب حجازی رئیس هیئت ارزیابی و مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن اعلام کسب رتبه عالی توسط شرکت توزیع برق گیلان از زحمات مدیرعامل و کارکنان این شرکت تقدیر بعمل آمد.