نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کارشناسان و بازرسان حوزه نظارت بر درمان برگزار شد به منظور لزوم بازرسی ها و تشدید نظارت ها بر عملکرد مراکز دولتی و خصوصی در سطح استان، نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کارشناسان و بازرسان حوزه نظارت بر درمان دانشگاه در سالن همایش مرکز […]

نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کارشناسان و بازرسان حوزه نظارت بر درمان برگزار شد

به منظور لزوم بازرسی ها و تشدید نظارت ها بر عملکرد مراکز دولتی و خصوصی در سطح استان، نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کارشناسان و بازرسان حوزه نظارت بر درمان دانشگاه در سالن همایش مرکز آموزشی و درمانی ولایت رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا ) ؛   دکتر انوش دهنادی مقدم – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با اشاره به  اهمیت نظارت ها در ارتقاء سطح درمانی استان ضمن تقدیر از تلاش کارشناسان و  بازرسان  حوزه درمان ، تشدید بازرسی ها را خواستار شد.

وی  مطالب جامعی در خصوص اهمیت نظارت ها و فرآیند اجرایی آن توسط تیم های مختلف معاونت درمان دانشگاه و وظایف آنها بیان کرد.
در ادامه بازرسان و کارشناسان، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان کردند .
لازم به ذکر است : در پایان این نشست از سوی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با اهدای لوح سپاس از تلاش کارشناسان نظارتی  و بازرسان این حوزه ،  تقدیر شد.