همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر؛ تجلیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بانوان مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) رشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در مرکز آموزشی درمانی زنان و زایمان استان، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) با تقدیم گل از مقام شامخ […]

همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر؛

تجلیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بانوان مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) رشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در مرکز آموزشی درمانی زنان و زایمان استان، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) با تقدیم گل از مقام شامخ زنان و مادران تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی
وب دا)، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ظهر امروز هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله علیهما و گرامی داشت مقام مادر و زن، در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) رشت حضور یافت.
دکتر سالاری و هیئت همراه در این آیین با اهدای گل به پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و همچنین مادران حاضر در این مرکز، از مقام شامخ مادران و زنان تجلیل کرد.
وی در این دیدار، ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله علیهما و روز زن،  کم و کیف ارائه خدمات در تخصصی‌ترین مرکز زنان و زایمان گیلان  را مورد ارزیابی قرار داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از خدمات کارکنان مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) رشت، بر استمرار ارائه خدمات باکیفیت توأم با تکریم ارباب‌رجوع‌ تأکید کرد.
دکتر سالاری، توجه دولت سیزدهم به مقوله خانواده و جوانی جمعیت را فرصتی مغتنم شمرد و گفت: نگاه دولت در این زمینه بسیار ارزشمند است و باید تمام توجه و اهتمام خود را در تحقق سیاست‌های کلی جمعیت به کار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در گفت‌وگو با تعدادی از مادران در این مرکز،  فرزند آوری  و نقش مادران را در این مهم را بسیار حائز اهمیت برشمرد.
دکتر سالاری همچنین در ادامه بازدید میدانی از مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) رشت با تعدادی از کادر آموزشی، درمانی و همچنین ذینفعان درمانی، گفت‌وگو کرد و در جریان جزئیات امور قرار گرفت.