پارکینگ منزل مسکونی، محل استخراج ارز دیجیتال فرمانده انتظامي لاهیجان از كشف ۹ دستگاه استخراج ارز ديجيتال از پارکینگ یک منزل مسکونی در اين شهرستان خبر داد. سرهنگ “مجید نیکویی” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، فعالیت‌ اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالي و حرکت رو به جلوی کشور عنوان كرد و […]

پارکینگ منزل مسکونی، محل استخراج ارز دیجیتال
فرمانده انتظامي لاهیجان از كشف ۹ دستگاه استخراج ارز ديجيتال از پارکینگ یک منزل مسکونی در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “مجید نیکویی” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، فعالیت‌ اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالي و حرکت رو به جلوی کشور عنوان كرد و اظهار داشت: برخورد با مفسدان اقتصادي و اخلالگران نظام مالي يكي از اولویت‌های اصلی نيروي انتظامي است.
وي گفت: در پی دريافت گزارشي مبنی بر فعالیت فردی در زمینه استفاده از دستگاه‌هاي استخراج ارز دیجیتال در شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامي شهرستان لاهيجان ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی‌های تکمیلی و اطمینان از صحت خبر، متهم پرونده را شناسايی و با هماهنگی قضائی به آدرس منزل وي اعزام شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان لاهیجان به كشف ۹ دستگاه استخراج ارز ديجيتال در بازرسي از پارکینگ اين منزل اشاره كرد و اذعان داشت: در اين رابطه متهم ۵۸ ساله دستگير و براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.
اين مقام انتظامي تصريح كرد: كارشناسان ارزش اقلام كشف شده را یک میلیارد ريال برآورد كردند.
سرهنگ نیکویی در پايان بيان داشت: براي مانع‌زدایی از مسیر تولید و پشتیبانی از آن مبارزه با قاچاق كالا و ارز و برخورد با جرايم اقتصادي با قدرت و به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.