قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهند بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران علی الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود

دست خدا به همراهت ای دست سرشار از عاطفه و مهر. دعای همه دردمندان بدرقه راهت ای سینه لبریز از ایمان و یقین. دستت همیشه گرم ای نگران چشم‌های خسته و بیمار. خدا پشت و پناهت ای باغبان گل‌های پژمُرده و شاخه‌های شکسته؛ ای اسوه نیکوکاری، ای “پرستار”

اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت کشور در همه شهرستان‌ها و پهنه ایران عزیز و همه مراکز درمانی، پزشکان، پرستاران، بهیاران، پیراپزشکان، بهورزان و کادر بهداشتی و آزمایشگاهی، اورژانس و نیرو‌های نظامی، انتظامی، بسیج و فعالان اداری و ستادی و جهادی و خیرین سلامت مردمی در عرصه مقابله با کرونا تشکر و قدردانی شود.

قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهند بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران علی الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما با خداوند متعال است.

نگاه شمال  ضمن تقدیر و تشکر  فراوان از تمامی  پرستاران و دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا و تمامی ستاد‌های استانی و منطقه ای، از هموطنان عزیز درخواست می کند با مساعدت کادر درمان در جهت  پیشگیری  و غلبه بر این پدیده ناگوار همت کنند .

ولادت باسعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار بر مدافعان سلامت خجسته باد.


  • نویسنده : سهیلا بی غم‌