به گزارش نگاه شمال؛   دکتر پرویز محمدنژاد، نماینده مردم شریف لنگرود و رئیس کمیته نیروی مجلس شورای اسلامی با حضوردر محل وزارت راه و شهرسازی جهت پیگیری امورات مربوطه،با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از معاونین این وزارتخانه دیدار نمود. ️دکتر محمدنژاد در این جلسه ضمن بیان مسائل و مشکلات شهرستان لنگرود […]

به گزارش نگاه شمال؛   دکتر پرویز محمدنژاد، نماینده مردم شریف لنگرود و رئیس کمیته نیروی مجلس شورای اسلامی با حضوردر محل وزارت راه و شهرسازی جهت پیگیری امورات مربوطه،با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از معاونین این وزارتخانه دیدار نمود.
🔸️دکتر محمدنژاد در این جلسه ضمن بیان مسائل و مشکلات شهرستان لنگرود در حوزه راه و شهرسازی خواستار رسیدگی فوری وزارت راه و شهرسازی به وضعیت زمین های شهر چاف و چمخاله شدند.
در این نشست در خصوص پروژه های فاز یک کمربندی لنگرود حد فاصل دیزبن تا میدان املاکی، احداث میدان انتهای کنارگذر در شلمان، تکمیل رمپ های ورودی و خروجی شهر کومله از کنارگذر نیز صحبت و دستورات لازم را از وزیر محترم دریافت نمودند.

🔸️در این دیدار وزیر راه و سهرسازی ضمن تاکید بر اهمیت محورهای مواصلاتی شهرستان لنگرود در راستای رونق گردشگری و اقتصادی، با درخواست دکتر محمدنژاد مبنی بر تخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریالی جهت بهسازی و نوسازی راه های ارتباطی شهرستان موافقت نمودند.