پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزیده و معرفی می‌شوند  به مناسبت «هفته‌ی پژوهش و فناوری» معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با انتشار یک فراخوان از پژوهشگران این دانشگاه دعوت کرد تا بر طبق پرسشنامه‌ی انتخاب پژوهشگر برتر برای معرفی آنها در «هفته‌ی پژوهش سال ۱۴۰۰» فعالیتها و اقدامات علمی خود را […]

پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزیده و معرفی می‌شوند

پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزیده و معرفی می‌شوند

 به مناسبت «هفته‌ی پژوهش و فناوری» معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با انتشار یک فراخوان از پژوهشگران این دانشگاه دعوت کرد تا بر طبق پرسشنامه‌ی انتخاب پژوهشگر برتر برای معرفی آنها در «هفته‌ی پژوهش سال ۱۴۰۰» فعالیتها و اقدامات علمی خود را اعلام کنند.
پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)، در این فراخوان آمده است که هر ساله، همزمان با فرا رسیدن «هفته‌ی پژوهش و فناوری»(۲۰ تا ۲۶ آذر ماه) معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به معرفی و قدردانی از پژوهشگران برتر این دانشگاه، دانشکده‌ها، مراکز تحقیقاتی و کمیته‌های تحقیقات دانشجویی اقدام می‌نماید.
اعلام شده است که پژوهشگران گرامی می‌توانند با مطالعه‌ی آیین‌نامه‌های مرتبط، نسبت به تکمیل فرم و ارائه‌ی مستندات، برای انتخاب به عنوان «پژوهشگر برتر» اقدام نمایند.


مطابق خبر رسیده معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان آیین‌نامه‌ی اجرایی انتخاب پژوهشگران برتر را برای تجلیل در «هفته‌ی پژوهش و فناوری» امسال اعلام کرده و معیارهای داوطلبان و محاسبه‌ی امتیازات آنها در انتخاب پژوهشگر برتر را در همین آیین‌نامه مشخص نموده است.
علاقه‌مندان همچنین باید فرم پرسشنامه‌یی را پر کنند که مشخصات فردی، مشخصات علمی و تحصیلی، فعالیتهای پژوهشی و اجرایی، خلاصه‌ مقالات چاپ شده، طرحهای پژوهشی پایان یافته، تالیفات یا ترجمه‌ی کتابها، اکتشاف، ابتکار، نوآوری یا اختراع و بسیاری دیگر از موارد مهم که برای تعیین رتبه‌ی علمی و پژوهشی آنها موثر است را در این پرسشنامه در جای تعیین شده تشریح نمایند.
گویا قرار است در «هفته‌ی پژوهش و فناوری امسال» با برگزاری آیینی ویژه از پژوهشگران برتر با اهدای هدیه و لوح سپاس قدردانی و تجلیل شود