بسمه تعالی صحنه حماسی و پرشور حضور مردم در انتخابات آزمون موفق دیگری برای ملت سرافراز ایران اسلامی بود که بار دیگر بصیرت مردم و ایمان و اعتقاد راسخ آنان به ارزش‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را به همه جهانیان نشان داد و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب تاکید فرمودند پیروز واقعی انتخابات، مردم […]

بسمه تعالی

صحنه حماسی و پرشور حضور مردم در انتخابات آزمون موفق دیگری برای ملت سرافراز ایران اسلامی بود که بار دیگر بصیرت مردم و ایمان و اعتقاد راسخ آنان به ارزش‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را به همه جهانیان نشان داد و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب تاکید فرمودند پیروز واقعی انتخابات، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

اینک که شما مردم سربلند این مرز و بوم در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی با حضور هوشمندانه خود در انتخابات ۲۸ خرداد، حماسه آفریدید؛ خداوند متعال را شاکریم. شما مردم با رای خویش حماسه‌ای نو در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدید و بار دیگر انقلاب اسلامی را برای سال‌ها بیمه نمودید. حضور پر صلابت شما مردم نجیب استان گیلان در پای صندوق‌های رای و لبیک به ندای رهبر و مقتدای انقلاب، یاس و حرمان را در جبهه دشمنان انقلاب پدیدار ساخته و همچون همیشه توطئه‌ی خناسان و استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی را خنثی ساخته است.

قطعا انتخاب به جا و شایسته آيت الله دكتر رئيسي توسط مردم عزيز كشورمان بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی های بر جسته ایشان در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و وطن مان یعنی ايران اسلامی است.

اين پيروزي بزرگ را خدمت همه مردم نجیب و فهیم ايران بخصوص عزيزاني كه در به نتيجه رسيدن اين پيروزي بزرگ نقش آفريني كردند و خالصانه از تمام وجود انرژي گذاشتند تبریک عرض نموده؛ موفقیت و سربلندی شما بزرگوارن را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم. قطعا از امروز همه در کنار هم و با عزمی مصمم تر از پیش برای ساختن یک ایران قوی و سربلند تلاش خواهیم کرد.

در پایان لازم می‌دانم از اقشار مختلف مردم استان گیلان از جمله خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، رزمندگان و پیشکسوتان ایثار و شهادت، روحانیت معزز، جامعه فرهیخته دانشگاهیان و فرهنگیان، بانوان شایسته، اصناف و بازاریان، کارگران و کشاورزان و عوامل نظارتی و اجرایی و حافظان امنیت و همه عزیزانی که خالصانه و مسئولانه در جهت مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات تلاش نمودند، سپاسگزاری نماییم.

دکتر سید پویا میرمسعودی
رییس ستاد مردمی جبهه تحول و پیشرفت آیت الله رییسی در استان گیلان