پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت بهار طبیعت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی، فرارسیدن عید باستانی نوروز و آغاز سال نو را به ملت بزرگ ایران، مردم شریف گیلان و دانشگاهیان خدمت‌رسان علوم پزشکی تبریک گفت.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(و ب دا)،  در […]

پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت بهار طبیعت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی، فرارسیدن عید باستانی نوروز و آغاز سال نو را به ملت بزرگ ایران، مردم شریف گیلان و دانشگاهیان خدمت‌رسان علوم پزشکی تبریک گفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(و ب دا)،  در متن پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
نوروز باستانی، جلوه‌ای بارز از شکوه رحمانی در جهان و تبلور جمال خداوندی در زمین است. نو شدن طبیعت پیامی برای انسان خلیفه الله است تا با امید به آینده ای روشن، برای تغییر در فکر و اندیشه خود دل به بهار اندیشه ها بسپارد و چه دلنشین است تقارن بهار زندگی آفرین با ماه های روحانی شعبان و رمضان که خانه تکانی در دل و جان را با تغییر در طبیعت رقم می زنند.
اینجانب فرارسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه‌های پرفضیلت شعبان و رمضان  را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مردم شریف ولایتمدار استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و شروع نخستین روزهای رسمی کاری با حلول ماه مبارک رمضان را به فال نیک گرفته و از تمامی همکاران بیمارستان که در ایام تعطیلات نوروزی پاسدار سلامت مردم هستند تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم سال جدید برای همکاران سرشار از موفقیت باشد و همگی ما در مسیر رستگاری و خدمت به خلق که از بزرگترین نعمات الهی است گام برداریم.
دکتر عقیل قلی پور
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان