پیام آمده است: پنجم اسفند؛ سالروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی دانشمند برجسته ایرانی که به عنوان روز مهندس نام گرفته است،  فرصتی برای قدردانی از تلاش مهندسانی است که  به عنوان سرمایه های ارزشمند میهن اسلامی، نقش  بسزایی در توسعه و  آبادانی کشور  ایفا می کنند. بی تردید تلاش های صادقانه مهندسانی  که با […]

پیام آمده است:
پنجم اسفند؛ سالروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی دانشمند برجسته ایرانی که به عنوان روز مهندس نام گرفته است،  فرصتی برای قدردانی از تلاش مهندسانی است که  به عنوان سرمایه های ارزشمند میهن اسلامی، نقش  بسزایی در توسعه و  آبادانی کشور  ایفا می کنند.
بی تردید تلاش های صادقانه مهندسانی  که با بهره‌گیری از تجارب و استفاده از علوم و فناوری های روز دنیا، در جهت  پیشرفت و توسعه کشور  کوشش می کنند، آینده روشنی را برای میهن عزیزمان رقم خواهد زد.
در  عصر حاضر  که میهن اسلامی  از  هرطرف مورد هجمه دشمنان نظام قرار گرفته  و تحریم های ناجوانمردانه، فشار مضاعفی را بر دولت و ملت ایجاد کرده،  اهمیت نقش مهندسان برای اعتلای نظام و دستیابی به فنون پیشرفته دنیا دو چندان شده است.
اینجانب  فرا رسیدن روز مهندس را به تلاشگران این عرصه،  به ویژه مهندسان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در بهبود زیر ساخت های بهداشت و درمان از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، تبریک عرض نموده و از خداوند منان، توفیق روزافزون و بهروزی برای همگان مسالت می نمایم.
دکتر ارسلان سالاری
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان