به گزارش  نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاهکل ، مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل به مناسبت فرارسیدن روز سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر همیشه قهرمان پیامی صادر نمودند . متن پیام به شرح زیر است : به نام خدا حماسه‌ی سوم‌خرداد از درخشان‌ترین جلوه‌های مقاومت است […]

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاهکل ، مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل به مناسبت فرارسیدن روز سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر همیشه قهرمان پیامی صادر نمودند .

متن پیام به شرح زیر است :

به نام خدا

حماسه‌ی سوم‌خرداد از درخشان‌ترین جلوه‌های مقاومت است که دانش‌آموختگان مدرسه‌ی امام خمینی (ره) با تکیه بر غیرت و شرف خویش و با اتکال به آیه‌ی شریفه‌ی «اِنَّ اللّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفّاً کَاَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ» از تقدیم جان دریغ نکردند و امیدوار به وعده‌ی «بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» از هیمنه‌ی ابرهه‌ی زمان نهراسیدند و دست اهریمن اشغال‌گر را به ذلّت و زبونی از خاک خونین خرمشهر کوتاه کردند.

خرمشهر را خدا آزاد کرد، زیرا آحاد ملت ایران با خداوند متعال، میثاق صیانت از دین و پایداری در مقابل دشمنان اسلام بسته و دست بیعت با رهبر خدائی و الهی داده بودند و خداوند آنچنان که وعده داده بود ملت را یاری و خرمشهر را آزاد کرد و دشمن تا بن دندان مسلح را از پیروزی بر ملت غیور ایران ناامید و مایوس ساخت.

نکوداشت حماسه‌ی سوم خرداد، تعظیم فروتنانه به زنان، مردان و جوانانی ا‌ست که تا همیشه نام ماندگارشان از ماذنه‌های مسجد جامع خرمشهر شنیده می‌شود.

با شهیدان عملیات غرورآمیز بیت‌المقدس پیمان می‌بندیم که یک قدم از آرمان‌ها و آرزوهای مقدس انقلاب اسلامی عقب ننشینیم و در پرتو مهر ماندگار رهبر فرزانه‌ی خویش  ، به سربلندی ایران اسلامی خواهیم اندیشید.”

کمیل لاهوتی

شهردار سیاهکل