پیام شهردار سیاهكل به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر نمود . به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر،  مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی را صادر نمودند . متن پیام به […]

پیام شهردار سیاهكل به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر نمود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر،  مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی را صادر نمودند .

متن پیام به شرح زیر است :

به نام خدا

۲۲ بهمن ماه یادآور رشادت، ایستادگی، پایمردی و عزت و استقلال مردان و زنان ایران زمین در برابر یورش تندبادهای بی امان کینه و دسیسه از شرق و غرب و جاری شدن نوای بیزاری از استکبار در جای جای میهن اسلامی است.

ایران سرفراز چهل و سومین فجر پیروزی را در حالی جشن می گیرد که دشمن به خیال خام خود می خواست مانع شود و با انواع حیله ها و ترفندها و برنامه ریزی ها آمده بود که از مشکلات اقتصادی و اقلیمی که کشور را فراگرفته بود دستاویزی بسازد تا پایه های ایمان و اعتقاد ملت بزرگ ایران را به ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب سست کند غافل از اینکه این مردم مومن و انقلابی تحت رهنمودهای پیامبرگونه امام راحل(ره) و به تبعیت از فرمایشات عالمانه مقام معظم رهبری و پشتوانه خون پاک شهدا تا آخرین قطره خون در حمایت از ارزش های اسلامی با تمام توان در صحنه بوده و پشتیبان نظام خواهند بود.

دهه فجر حماسه ای سراسر افتخار و عزت در تاریخ این دیار است که با اقتدار و سربلندی جایگاه عظیمی را برای ایرانیان در سرتاسر جهان ثبت کرد و تحت رهبری عالمانه امام خامنه ای(مدظله العالی) ضمن در هم نوردیدن مرزهای جغرافیایی، پیام آزادیخواهی و ظلم ستیزی و دوری از هرگونه جریان تندرو اعم از تکفیری، تروریستی و ضد انسانی را  به گوش جهانیان رساند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن فجر پیروزی و چهل و سومین سالگرد به بارنشستن درخت تناور انقلاب اسلامی ایران به تمامی هموطنان عزیز در گوشه گوشه این خاک گوهرخیز، از عموم شهروندان عزیز و انقلابی سیاهکلی دعوت می کنم با حضور پرشور و چشمگیر خود در تجمع یوم الله ۲۲ بهمن ، تجلی قدرت اراده ی یک ملت را باشکوهتر از سالهای گذشته به نمایش بگذارند و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل(ره) و بیعتی مجدد با مقام معظم رهبری حماسه ای دیگر را در تاریخ این شهر و استان و مردمان همیشه در صحنه ی آن رقم بزنند.

کمیل لاهوتی   شهردار سیاهکل