دکتر فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، در پیامی فرا رسیدن ۱۱ اسفند ماه ، روز ملی بهداشت محیط را تبریک گفت. به گزارش  نگاه شمال متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم موضوع حفظ و اعتلای سلامت جامعه از آن دسته مسائلی است که اهمیت آن […]

دکتر فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، در پیامی فرا رسیدن ۱۱ اسفند ماه ، روز ملی بهداشت محیط را تبریک گفت.

به گزارش  نگاه شمال متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع حفظ و اعتلای سلامت جامعه از آن دسته مسائلی است که اهمیت آن بر کسی پوشیده نبوده و نقش موثر مهندسی بهداشت محیط در این راستا پیام آور سلامتی برای مردم شریف ایران است.

۱۱اسفند ماه، روز ملی بهداشت محیط یادآورتلاش های بی منت و شبانه روزی خدمتگزاران این عرصه در نظام سلامت است که سختی های فراوان این حرفه را به جان خریده و برای توسعه سلامت در جامعه از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند و در شرایط کنونی نیز تلاش دارند تا مانع شیوع هر چه بیشتر ویرووس کووید ۱۹ در جامعه شوند.

اقدامات ارزنده تلاشگران عرصه بهداشت محیط به ویژه در این برهه از زمان، با حضور به موقع و موثر و نظارت های دقیق و کارشناسی نقش مهمی در کاهش بروز و شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه داشته است که ستودنی می باشد.

اینجانب فرا رسیدن روز ملی بهداشت محیط را به تمامی همکاران سخت‌کوش خود در واحدهای بهداشت محیط حوزه تحت پوشش دانشگاه و دانشجویان این رشته تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سعادت و موفقیت را برای این عزیزان مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر فردین مهرابیان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان