دکتر آرش یوسفی _ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ضمن اعلام نتایج پویش ملی غربالگری فشار خون و دیابت در این شهرستان از کسب رتبه اول شهرستان املش در استان گیلان در این پویش خبر داد .   وی همچنین با تاکید بر لزوم مراجعه […]

دکتر آرش یوسفی _ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ضمن اعلام نتایج پویش ملی غربالگری فشار خون و دیابت در این شهرستان از کسب رتبه اول شهرستان املش در استان گیلان در این پویش خبر داد .

  وی همچنین با تاکید بر لزوم مراجعه جهت مراقبت افراد شناسایی شده جدید فشار خون و دیابت به مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت، در خصوص پویش تغذیه سالم و کاهش مصرف نمک، افزایش مصرف لبنیات و رژیم غذایی، هفته ملی سرطان و لزوم مراجعه و اهمیت غربالگری، پیشگیری و شناسایی قبل از بروز و شیوع سرطانها مطالبی را بیان کرد.

دکتر یوسفی در پایان ضمن قدردانی از همکاری مردم شریف املش، نهادها و سازمانها، با شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت: کسب رتبه اول این شهرستان در استان گیلان نتیجه استقبال خوب مردم و مسئولین این شهرستان با این شبکه میباشد.