۴۷۰۰ متر شبکه سیمی فرسوده در شهرستان لاهیجان با کابل خودنگهدار جایگزین شد هنرمند خاطر نشان کرد : به منظور ارتقاء سطح خدمت رسانی،کاهش میزان استفاده از برق غیر مجاز و همچنین افزایش پایداری شبکه های توزیع برق به ویژه در بحران های احتمالی در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه های فرسوده به کابل […]

۴۷۰۰ متر شبکه سیمی فرسوده در شهرستان لاهیجان با کابل خودنگهدار جایگزین شد

هنرمند خاطر نشان کرد : به منظور ارتقاء سطح خدمت رسانی،کاهش میزان استفاده از برق غیر مجاز و همچنین افزایش پایداری شبکه های توزیع برق به ویژه در بحران های احتمالی در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار با سرعت و جدیت در حال اجرا و بهره برداری می باشد.

وی افزود: در سال گذشته قریب به ۵۸ کیلومتر شبکه با کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی شهرستان لاهیجان با اعتباری معادل ۷۶ میلیارد ریال احداث شد و از ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز تا کنون بیش از ۹۰ کیلومتر دیگر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار با اعتباری بیش از ۱۳۵ میلیارد ریال جایگزین شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به نقش مهم و قابل ملاحظه ی اجرای طرح کابل خودنگهدار در کاهش انرژی توزیع نشده تاکید کرد: پروژه احداث ۴۷۰۰متر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان، با اعتباری قریب به ۶۰۰۰ میلیون ریال و به همت و تلاش ۵ اکیپ اجرایی مورد بهره برداری قرار گرفته است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص سامانه جامع وکاربردی برق من و مزایای استفاده از آن تصریح کرد: مشترکین محترم می توانند با استفاده از اپلیکیشن برق من ضمن دریافت تمامی خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان با انتخاب پله مصرف و مراجعه به گزینه قبض،از جزئیات صورتحساب الکترونیکی خود مطلع شوند.

وی افزود :چنانچه هر مشترک پیش از آغاز هر ماه،پله مصرف خود را انتخاب نماید و مصرف خود را در چارچوب پله منتخب مدیریت کند و همچنین انتخاب پله مصرفی اش کمتر از مصرف دوره مشابه وی در سال گذشته باشد از پنج درصد تخفیف در صورتحساب نهائی بهای برق مصرفی برخوردار خواهد شد.

گفتنی است در آئین افتتاح این پروژه مهندس علیرضا نصوری مدیر امور توزیع برق شهرستان لاهیجان بهمراه تنی چند از مسئولین محلی حضور داشتند