‌ در بازدید مهندس پور حضرت شهردار بندرانزلی  از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران تبریز مقرر شد ؛ ۱۰ دستگاه از تولیدات  گروه تراکتور سازی ایران در اختیار شهرداری انزلی قرار گیرد.   به گزارش  نگاه شمال،  طی بازدیدی که مهندس پور حضرت شهردار بندرانزلی ، شعبان جعفری رئیس و محمدرضا بدیعی فر عضو شورای اسلامی […]

در بازدید مهندس پور حضرت شهردار بندرانزلی  از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران تبریز مقرر شد ؛

۱۰ دستگاه از تولیدات  گروه تراکتور سازی ایران در اختیار شهرداری انزلی قرار گیرد.

 

به گزارش  نگاه شمال،  طی بازدیدی که مهندس پور حضرت شهردار بندرانزلی ، شعبان جعفری رئیس و محمدرضا بدیعی فر عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در تبریز داشتند دو طرف برای استفاده از تولیدات این مجموعه در زمینه خدمات شهری در بندر انزلی به تفاهم رسیده و مقرر شد در کمترین زمان و حتی قبل از آغاز سال جدید برای شروع ۱۰ دستگاه از تولیدات این خودروسازان دیزلی در اختیار شهرداری انزلی قرار گیرد.

شهردار بندر انزلی در حاشیه این مذاکرات و بازدید به خبرنگاران گفت: طی بازدیدی که از سایر مجموعه ها و استانها برای تامین خودروهای لجستیک شهرداری انزلی داشتیم قابلیتها و مزیتهای کشنده های تولیدی در تراکتورسازی توسط سایر تولیدکنندگان برای ما تشریح و محرز شد و به همین دلیل پس از بررسی های تکمیلی از طریق سازمانهای ذیربط مربوطه و تایید موضوع، جهت استفاده و شروع همکاریها به تبریز و تراکتورسازی سفر کردیم .

وحید پورحضرت افزود: در ارزیابی های صورت گرفته برای انتخاب خودروی خدمات شهری انزلی با توجه به قابلیتهایی همچون کیفیت، قیمت کاملا اقتصادی و به صرفه بودن ، خدمات پس از فروش مناسب در کنار تعامل و همکاری بسیار دلسوزانه مدیران تراکتورسازی تصمیم گرفتیم نیاز شهر را از تولیدات این مجموعه تامین کنیم.

وی همچنین از کاهش هزینه ها در حوزه مدیریت شهری به جهت استفاده از این تولیدات خبر داد و گفت: با استفاده از کامیونت های خودروسازان دیزلی هزینه های تامین ماشین آلات لجستیکی و خدمات شهری شهرداری انزلی به صورت قابل توجهی کاهش می یابد چرا که شهرداری انزلی ماهانه صرفا جهت اجاره خودروهای خدمات شهری در حوزه پسماند بالای ۳۰ میلیارد ریال هزینه را متقبل می شد که به تبع آن با بهره مندی از تولیدات تراکتورسازی شاهد حذف این میزان هزینه خواهیم بود.

پورحضرت خاطرنشان کرد: تامین خودروهای خدمات شهری در تمامی شهرهای کشور چالش اصلی شهرداری های محسوب می شود و در راستای حذف این معضل در استان گیلان شهرداری بندر انزلی به عنوان اولین شهر این استان گردشگری اقدام به استفاده از خودروهای تجاری تراکتورسازی کرده که پیش بینی می کنیم استفاده از این محصولات توسط سایر شهرداری های گیلان نیز مورد استقبال قرار گیرد.

 

گفتنی است شهرام توانا مدیرعامل سازمان پسماند استان گیلان و معاون خدمات شهری بندر انزلی نیز در این بازدید شهردار بندرانزلی را همراهی کرد .‌